122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Bądź wielki lub idź do domu

Tłumaczenie artykułu Norn Week – Go Big or Go Home opublikowanego 22 lutego 2011 roku na blogu ArenaNet przez Martina Kersteina i objawiającego wielkość budowli nornów.

Nornowie - nagłówek

Nornowie są wielcy i robią wszystko w wielki sposób, wliczając w to budownictwo. Pięć wielkich budynków w Hoelbrak - Wielkie Domostwo i 4 domostwa poświęcone Duchom Dziczy - są tak wielkie, że nawet olbrzymi norn wygląda przy nich jak karzeł. Jednak jak wielkie jest dla norna wielkie?

Wczoraj na blogu pokazaliśmy wam screena, przedstawiającego norniankę z dorównującą jej wielkością strzelbą. Wielu z was zauważyło małe figurki w tle, stojące u jej stóp. Czy nornowie lubią bawić się lalkami? Czy nornowie posiadają małe sługi w swoich domach? A może ta nornianka stała w punkcie obserwacyjnym, spoglądając na ogromne Wielkie Domostwo Hoelbrak? Ostatnia odpowiedź jest poprawna.

Ale.. zaraz, zaraz, domostwa nornów nie są naprawdę aż tak wielkie, prawda?

A jednak są. Domostwa nornów są OGROMNE. Aby dać wam poczucie perspektywy, oto screen nornianki, stojącej tuż przed wejściem do Domostwa Wilka w Hoelbrak.

Dla budowniczych nornów jest tylko jeden sposób na wybudowanie domostwa: BĄDŹ WIELKI!

Tłumaczenie - Rvik