122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Nowa mapa do WvW? 03.01.2013
Gamebreaker.tv

Update

Nagłówek

Święta, święta i po świętach. Skoro po świętach to trzeba wrócić do roboty i dzisiaj trochę o tym.

Na łamach portalu Gamebreaker.tv pojawiła się dość ciekawa wiadomość zwiastująca nam prawdopodobieństwo pojawienia się nowej mapy do rozgrywek WvW. Jak zapewne wiecie obecne mapy są już duże i sporo się na nich dzieje, a jak dojdzie kolejna?

Otóż Richie Procopio z Gamebreaker.tv dokopał się do pewnych ciekawostek na forach Guild Wars 2 i znalazł prawdopodobną zapowiedź nowej mapy do WvW, zwłaszcza, że na luty szykuje nam się spory update związany tylko z tym trybem. Oprócz tego jeszcze w styczniu mamy zapowiedziany kolejny update co według Richiego powinno nam dać coś w stylu dużego rozszerzenia do gry. Póki co niewiele wiadomo na temat nowej mapy, ale stwierdzenie Colin Johansona z forum GW2: "It’s worth noting, while they said we’re not working on new versions of the home maps currently, they didn’t say anything about new maps in general….." Może dać nam trochę do myślenia.

A wy? Co o tym sądzicie? Piszcie w komentarzach. a ode mnie jeszcze Happy New Year.

PS. Jeśli chcecie dowiedzieć się wszystkiego co mówi Richie Procopio to macie bezpośredni link do newsa.

opublikowane przez: Vitkacy