122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Nowinki! - odcinek czwarty 15.04.2012
GuildWars2.pl

Nowinki

Nagłówek

Zbliża się koniec tygodnia, tak więc pora na klasyczne podsumowanie! Co prawda ostatnio, po całym tym zamieszaniu związanym z Pre-Purchase, w świecie Tyrii działo się troszkę mniej niż zwykle. Jednak jak zawsze starałem się wybrać dla was najciekawsze wiadomości z bieżącego okresu. Zapraszam od rozwinięcia!


Co prawda Guild Wars 2 nie było pokazywane na targach PAX East, jednak jeden z developerów wziął udział w panelu „Future of MMOs”. Jeżeli jesteście ciekawi jak John Peters oraz kilku innych branżowców widzi przyszłość gier Massive Online, zapraszam do obejrzenia.


Skoro już mowa o Pre-purchase, jeden z naszych forumowiczów – Firod – przygotował małe zestawienie Q&A związanych z wszystkim co tyczy się owej kwestii.

Jako portal GuildWars2.pl chcemy zaznaczyć, iż bardzo cenimy sobie kreatywność i zaangażowanie naszych członków w życie świata Tyrii. Tak więc, zachęcamy was do tworzenia wszelkiej maści fanowskiej twórczości, poczynając od fanartów, fanficionów (przypominamy, że aktualnie na naszych łamach odbywa się Konkurs Literacki!) oraz video komentarzy.


Jesteście ciekawi jak wygląda osobisty golem z Edycji Kolekcjonerskiej oraz Digital Deluxe? GameBreaker.tv przygotował dla was specjalny materiał video!


Jeżeli nie jesteście jeszcze zaznajomieni z wprowadzonymi do systemu ekonomii w Guild Wars 2 zmianami, członkowie podcastu Tales of Tyria przygotowali dla nasz ciekawy materiał, omawiający wszystkie potrzebne zagadnienia.


Pomimo, że od ostatniej Bety minęło sporo czasu, Guild Wars Insider ma dla nas jeszcze jeden filmik z rozgrywki. Tym razem przyjrzymy się bliżej Ludzkiemu Strażnikowi.


Na koniec mam dla was pewien ciekawy materiał video „z przymrużeniem oka”. Zapewne wszyscy wiecie już, że kreator postaci w Guild Wars 2 ma być bardzo rozbudowanym i potężnym narzędziem. Tales of Lumin postanowił zabawić się w nim trochę i stworzyć w nim cyfrowe podobizny gwiazd srebrnego ekranu!

opublikowane przez: Anakin