122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Nowinki! - odcinek drugi 18.03.2012
GuildWars2.pl

Nowinki

Nagłówek

Witam was w drugim odcinku Nowinek - naszego małego podsumowania tygodnia! W ostatnim okresie dużo się działo. Rozesłane zostały zaproszenia na betę. ArenaNet opowiedziała co nieco o nowym dungeonie. Przeprowadzona została sesja Q&A, ale nie przedłużając wstępu – zapraszam wszystkich do rozwinięcia.


ArenaNet poinformowała nas w swoim profilu na facebooku o tym, że zaproszenia do Betatestów Guild Wars 2 są właśnie rozsyłane. Twórcy zapowiadają, że cały proces rozsyłania może potrwać do 10dni, więc testy rozpoczną się najszybciej za dwa tygodnie.


W najnowszym numerze magazynu PCgamer pojawiła się wzmianka o nowym dugneonie – Twilight Arbor – który jest częścią fabuły Sylvari. Podziemia będą przeznaczone dla 50 poziomowych postaci i opowiedzą o walce Sylvari i Caithe z Nightmare Court (Dwór Koszmarów). Więcej możecie dowiedzieć się z tego tematu na Guru.


Prestiżowy magazyn biznesowy The Forbes zamieścił na swojej stronie ciekawy artykuł o Guild Wars 2. Według jego autora ArenieNet i NCsoftowi może w końcu udać się przełamać stagnację na rynku MMo i osiągnąć znaczący sukces.


MMoRPG.com przeprowadziło sesję Q&A (Pytań i Odpowiedzi) z jednym z developerów Guild Wars 2 – Jonem Petersem. Cały wywiad trwa ponad 40 minut i zawiera odpowiedzi na niezliczoną ilość pytań. Zapraszam do oglądania!


ArenaNet w swoim najnowszym wpisie na Blogu informuje nas o tym jak ma wyglądać współpraca fanów i twórców. Dotychczasowy system prowadzenia Community ma się drastycznie zmienić, jednak powodem takich zmian ma być lepsza współpraca pomiędzy fansitami oraz stworzenie warunków pozwalających na wybicie się mniejszych, ale ciekawych stronek o Guild Wars 2.

Warto zwrócić uwagę na fotkę developerów, gdzie na jednej z półek znalazły się razem figurki z EK najpopularniejszych MMo. Przypadek? ;)


Co to za Nowinki bez materiału video? TotalBiscuit zamieścił na swoim kanale gameplay z podwodnych lokacji Guild Wars 2. Filmik może nie pokazuje zbyt wiele, jednak warto go obejrzeć chociażby dla świetnego komentarza. Dodatkowo dodam, iż TB zapowiedział pojawienie się kolejnych filmików z PressBety już niedługo. Zapraszam do oglądania!


Na koniec mam dla was smutna wiadomość – z powodu skoncentrowania całych swoich zasobów na dopieszczeniu Guild Wars 2 przed premierą, ArenaNet poinformowała nas o tym, że nie pojawi się na tegorocznych targach PennyArcadeExpo. Na pocieszenie dodam tylko, że oznaczać to może tylko jedno - premiera jest coraz bliżej!


Dzisiejsze podziękowania wędrują do: Thaia, Plutonki, Quise i Grześka!

opublikowane przez: Anakin