122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Nowinki! - odcinek dwunasty 23.09.2012
GuildWars2.com

Nowinki

Nagłówek

Kończy się tydzień, więc tradycyjnie mamy już dla was "Nowinki!", a muszę przyznać iż nazbierało się nam całkiem sporo informacji. Tak więc nie przeciągając zbędnym wstępem zapraszam do rozszerzenia!


Na początek mamy coś dla osób o rozbudowanym zmyśle artystycznym i poczuciu piękna - wpis na blogu omawiający twórczość jednej z artystek koncepcyjnych Jamie Ro. Całość oczywiście okraszona nowymi, nieznanymi do tej pory conceptartami. ;)


Mike O'Brien, jeden z założycieli studia ArenaNet, opowiada w niezwykle ciekawym artykule o kwestii bezpieczeństwa waszych kont Guild Wars 2. Kto by pomyślał, że niektórzy z użytkowników zabezpieczyli swoje konta niezwykle bezpiecznym i skomplikowanym hasłem "Twilight".


Mike Ferguson w najnowszym wpisie na stronie GW2.com rozmawia o trybie WvW, tłumaczy duże kolejki oraz mówi o wprowadzonych zmianach, których celem jest poprawienie tego trybu rozgrywki.


Na koniec mamy dla was tekst w którym Mike Zadorojny (coś dużo tych Mike'ów dzisiaj ;) ) rozpisuje się na temat kwestii Endgame w grze, mówi o tym jak różni się on od tego znanego z innych produkcji MMO oraz zapowiada przyszłe dodatki.

opublikowane przez: Anakin