122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Nowinki! - odcinek dziesiąty 21.08.2012
GuildWars2.pl

Nowinki

Nagłówek

Headstart rozpocznie się już za parę dni, z tego powodu chcieliśmy podsumować mniej ważne, jednak niezwykle ciekawe doniesienia z świata Guild Wars 2, tak na ostatni raz przed premierą. Wszystkich żądnych wiedzy zapraszamy do rozszerzenia tekstu.


Część z was zapewne tęskni za modelami pancerzy z pierwszej części gry – mrocznym Primvealem, półnagim Druidem czy stylowym Vabbian. Cóż nie macie więcej powodów do smutku, ArenaNet postanowiła przenieść najpopularniejsze pancerze z GW1 i umieścić je w GemStore. Na chwilę obecną zakupić można za niewygórowaną sumę 500 gemów trzy klasyczne pancerze: Primeval, Krytan oraz Profane. Zapewne po premierze do kolekcji zostaną dodane kolejne armory.


Lubicie Dungeony i ciekawi was fabuła Guild Wars 2? Serwis PCgamer miał przyjemność zagrać w tryb fabularny nowego dungeona Twilight Arbor, który jest częścią ścieżki fabularnej Sylvari. Swoje poczynania w tym zdominowanym przez Nightmare Court miejscu nagrali w materiale video, który mamy wam teraz do zaprezentowania.


Skoro już jesteśmy w tematyce fabularnej – PCgamer miał również okazję przeprowadzić niezwykle ciekawy wywiad z główną pisarką Ree Soesbee, który możecie przeczytać tutaj


Na koniec spieszymy z doniesieniem, iż Guild Wars 2 wygrało prestiżowy plebiscyt IGN People's Choice Award, w kategorii MMO. To zwycięstwo pokazuje jak wielką popularnością cieszy się gra z studia ArenaNet i dobrze zwiastuje jej przyszłości.

opublikowane przez: Anakin