122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Nowinki! - odcinek dziewiąty 04.08.2012
GuildWars2.pl

Nowinki

Nagłówek

Mamy weekend więc pora na kolejny odcinek Nowinek! Dzisiejsze wydanie może będzie trochę mniejsze, nie mniej bardziej konkretne, w końcu premiera już za pasem! Nie przeciągając dłużej zbędnym wstępem zapraszam do rozszerzenia.


Na początek mamy dla was tłumaczenie dziennika developerskiego nt. World versus World, w którym Matt Witter oraz Mike Freguson opowiadają o tym właśnie trybie PvP.


Chcieliśmy się również podzielić jednym z ciekawych felietonów, który napisał nasz redakcyjny kolega – Thaii. Jesteście ciekawi jakie scenariusze otwierają się przed Guild Wars 1? Zapraszamy!


Myszasty oraz Lukas – autorzy popularnego podcastu internetowego – mieli okazję zwiedzić wysoko poziomowy obszar Askalonu. Materiał jest o tyle ciekawy nie z powodu komentarza, który niestety jest mało profesjonalny, co faktu iż po raz pierwszy pokazany został Fort Ebonhawke oraz słynne Jastrzębie Wrota.


Na koniec mamy dla was ciekawą sesję Q&A przeprowadzoną przez użytkowników serwisu Kotaku z Mike Zadorojnym. Odpowiedź na większość pytań już zapewne znacie, jednak w wywiadzie pojawiają się również nowe i ciekawe informacje.

opublikowane przez: Anakin