122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Nowinki! - odcinek jedenasty 29.08.2012
GuildWars2.pl

Nowinki

Nagłówek

Premiera premierą, ale redakcja GuildWars2.pl nigdy nie śpi i zawsze czuwa! Jako iż dopiero wczoraj miejsce miała długo wyczekiwana premiera Guild Wars 2, wiadomości które niesiemy może nie są największej wagi, niemniej jednak kronikarski obowiązek spoczywający na największym polskim fansite Guild Wars 2 pozostaje.


  • Jak informuje nas ArenaNet ich najnowsze MMO sprzedało się w dniu premiery w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy, a serwery zanotowały rekordową liczbę 400 tys. graczy jednocześnie. To chyba i tak niewystarczający powód by wybaczyć te wszystkie problemy z dołączeniem do gry? ;)

  • Zaprzyjaźniony z nami serwis Eternal Mists, skupiający się na rozwoju sceny PvP w Guild Wars 2, przeprowadził ostatnio kilka ciekawych wywiadów z topowymi gildiami sPvP. Zapraszamy tutaj, tutaj i tutaj!

  • Również nasza ekipa nie próżnuje i mamy dla was bardzo przydatny poradnik omawiający interfejs użytkownika w Guild Wars 2, klik!
  • opublikowane przez: Anakin