122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Nowinki! - odcinek ósmy 17.07.2012
GuildWars2.pl

Nowinki

Nagłówek

Witajcie w kolejnym odcinku Nowinek – wakacje, wakacje i jeszcze raz konkursy – to wszystko spowodowało, że inne tematy zostały odsunięte na boczny tor. „Macie ogromne zaległości!” - zwykła mawiać moja nauczycielka matematyki z liceum. Tak można by podsumować to, co ostatnio działo się w temacie „Dodaj Newsa”, ale o nic się nie martwcie, już śpieszymy z podsumowaniem tego, co działo się w minionych tygodniach. Zapraszam do rozszerzenia!

Zaczynamy od krótkiej rozmowy z Chrisem Whiteside'm; jeszcze sprzed poprzedniego Beta Weekendu; na temat zmian jakie zaszły w Guild Wars'ie. Jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć w poprzedniej Becie, to ten materiał może być dla Was interesujący.


W branży MMO liczy się świeże spojrzenie. Takie posiadają z pewnością autorzy bloga Divinity's Reach: A Guide to Guild Wars 2. Jeśli chcecie przeczytać, co mają do powiedzenia na temat drugiego Beta Eventu, to śmiało klikajcie w link.


W Guild Wars 2 będziemy mieli okazję grać z wieloma osobami, które nie miały szansy podziwiać uroków Tyrii w prequelu, dlatego też WoodenPotatoes od pewnego czasu prowadzi na swym kanale YouTube miniserię, opowiadającą o wydarzeniach z „jedynki”. Tym razem, opublikowano krótką historię Askalonu. Zapraszam do jej wysłuchania!


Miło jest mieć towarzysza, który podąża za Tobą niezależnie od sytuacji. W Guild Wars 2, taką rolę pełnią miniaturki. Serwis mmorpg-life.com postanowił podzielić się z Nami informacjami na ich temat. Jeśli więc szukacie kompana do wspólnych podróży, koniecznie przeczytajcie ten artykuł. Z kolei więcej, dobrej jakości screenów miniaturek, możecie zobaczyć w serwisie Dullfy.net, o tutaj!


Tyria jest ogromna i przede wszystkim niezmiernie piękna. Jeśli chcecie pozachwycać się widokami tyryjskich terenów, to zapraszam do interaktywnych map stworzonych przez serwisy IGN, LittleThings2 i GW2Cartographers.


Colin Johanson w oficjalnym wpisie na blogu ArenaNet, postanowił wyjaśnić Nam, jak mierzy się sukces gry z gatunku MMO. Chcecie wiedzieć, dlaczego Guild Wars 2 jest skazane na sukces? Koniecznie odwiedźcie ten ten link.


Słuchanie rad graczy zawsze dobrze wpływa na rozwój gry. ArenaNet jest znana z tego, że nagradza dobre pomysły, poprzez zaimplementowanie ich do swoich produktów. Nie wierzycie? Zajrzyjcie do starych tematów na Guru! Zaszokuje Was ilość pomysłów, które zostały wykorzystane w sequelu Guild Wars. Jeżeli natomiast chcecie dowiedzieć się, co zmieniło się w grze od ostatnich Bet, na pewno zainteresuje Was wywiad przeprowadzony przez serwis RPGGamer z Chrisem Whiteside'm i Ericiem Flannum'em. Zapraszam do czytania!


Forbes już od dawna interesuje się fenomenem Guild Wars 2, tym razem postanowili przedyskutować proces powstawania tej gry z jej głównym producentem. Chcecie posłuchać, jaki cel przyświecał ArenaNet podczas tworzenia naszego, długo oczekiwanego Guild Wars'a? Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę!


Redesign Sylvari nałożył na ArenaNet spore wyzwanie - nie łatwo jest zmienić wszystkie aspekty już zaimplementowanego contentu. Ree Soesbee postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat naszych „roślinnych milusińskich” i udzieliła wywiadu serwisowi Wartower.de. Możecie go posłuchać w tym miejscu.


Z okazji promocji nowego kanału Guild Wars 2 w serwisie Twitch deweloperzy postanowili podzielić się informacjami na temat „endgame'u”. Zapraszamy do oglądania.


GameBrakerTV postanowiło podjąć się krótkiego podsumowania tego wydarzenia o tutaj:


Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda praca programisty w dużej firmie, produkującej gry komputerowe? Czy to prawda, że biura programistów pogrążone są w chaosie? Na te pytania odpowie Wam z pewnością ten film:


Kolejna Beta zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym, postanowiono ujawnić trochę informacji na jej temat. Dośc obszerny artykuł możecie przeczytać na oficjalnym blogu ArenaNet.


Serwis MMORPG.com już miał okazję pograć Sylvari. Zobaczcie jak to wyglądało o tutaj.


Ostatnio jesteśmy zasypywani całą chmarą filmów, z różnego rodzaju aspektami Guild Wars 2. Tak oto prezentują się Sylvari w całej swej okazałości:


A tak z kolei zmienił się system ekwipunku, z którego będziemy korzystać:


ArenaNet nie próżnuje przy produkcji Guild Wars 2, dodała bowiem dość ciekawy system „rozkoszowania się” pięknem miast, którego działanie możecie zobaczyć na poniższym filmie:


Guild Wars 2 w pierwszej dziesiątce najbardziej oczekiwanych gier roku 2012!” - tak, w jednym zdaniu można podsumować plebiscyt serwisu Gamezilla.Zobaczcie, dlaczego Guild Wars 2 się w nim znalazło!


Dodatkowo, mamy dla Was kolejną niespodziankę związaną z nadchodzącym Beta Weekendem. Jeśli nie chcecie jej przegapić, koniecznie śledźcie Naszego Facebooka!

opublikowane przez: Thaia