122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Nowinki! - odcinek piąty 26.05.2012
Różne

Inne

Nagłówek

Matury w końcu są za nami (przynajmniej dla mnie) tak więc w wielką radością ogłaszam wszem i wobec: powrót "Nowinek!"

Przepraszam wszystkich czytelników za ostatnią posuchę i obiecuję poprawę. Jak zapewne wiecie mamy dość sporo zaległości, tak więc dzisiejszy odcinek może będzie trochę szorstki w oprawie, jednak mamy naprawdę sporo rzeczy do omówienia.

Chciałbym również podziękować wszystkim, którzy udzielali się na naszym forum w temacie Dodaj Newsa! Gdyby nie wasza pomoc ten program nigdy by nie powstał. Ale dość już tego słodzenia, przejdźmy do konkretów – zapraszam do rozszerzenia!


Zacznijmy z grubej rury – według informacji jakie NCsoft udzielił swoim inwestorom – premiera Guild Wars 2 odbędzie się najprawdopodobniej w czwartym kwartale tego roku jeszcze przed świętami.


Annie Mitsoda – jedna z pisarek ArenaNet – w najnowszym wpisie na blogu, opowiada o procesie nazywania poszczególnych istot i postaci zamieszkujących Tyriię.


Erick Flannum udzielił na łamach anglojęzycznego serwisu PCgamer wywiadu o społecznym aspekcie rozgrywki w Guild Wars 2.


Serwis GuildWars2Guru na podstawie danych zdobytych podczas betatestów stworzył olbrzymią bibliotekę wiedz o Guild Wars 2 – gw2database, opisy umiejętności, przedmiotów, recept i wiele, wiele innych.


Jeden z fanowskich sitów Project Tyria, przygotował dla nas bardzo ciekawe porównanie lokacji znanych z GW1 i Guild Wars 2. Zapraszemy: tutaj i tutaj!


Fansite The Pale Tree przeprowadził interesujący wywiad z pisarzami ArenaNet – Bobbym Steinem, Peterem Friesem oraz Angel McCoy – na temat Lore Guild Wars 2


Na forum GuildWarsInsider pojawił się ciekawy temat, w którym znajdują się zdjęcia wszystkich obecnie dostępnych w grze pancerzy z dungeonów.


Mike O’Brien udzielił niedawno wywiadu o „monetaryzacji” w Guild Wars 2, w którym wyjaśnia dlaczego GW2 jest najmniej „grindowym” zachodnim MMo. Zapraszamy do lektury!


Na koniec mamy dla was niespodziankę! Mapki dwóch nowych aren sPvP.

mapa mapa

opublikowane przez: Anakin