122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Nowinki! - odcinek pierwszy 09.03.2012
GuildWars2.pl

Nowinki

Nagłówek

Ostatnio co prawda nie pojawiły się jakieś wielkie i głośne informacje na temat Guild Wars 2. Jednak nie martwcie się, albowiem przygotowaliśmy specjalnie dla was nowy cykl artykułów:

Nowinki – czyli podsumowanie mniej ważnych, ale za to ciekawych informacji z odległej Tyrii! Ten mini felieton będzie pojawiał się cyklicznie co dwa-trzy tygodnie, w zależność od ilości dostępnych informacji. Jeżeli jesteście ciekawi co ostatnio ciekawego wydarzyło się w Guild Wars 2 - zapraszam do rozszerzenia!


Serwis The Border House opublikował na swoich łamach ciekawy wywiad z Angel Leigh McCoy – jedną z scenarzystek Guild Wars 2. Dowiadujemy się w nim co nieco o Sylvari, tworzeniu społeczeństwa w świecie fantasy oraz o tym jak innowacyjna mechanika rozgrywki wpłynęła na proces pisania scenariusza.


PCgamer zamieścił na Youtube rozbudowane filmiki z kreatora postaci. Chcecie zobaczyć jak będziemy mogli odpicować nasze facjaty w nowym edytorze? Zapraszam!


Guild Wars Insider informuje nas o przesunięciu premiery nowej książki z świata Tyrii. Sea of Sorrows (Morze Smutków) jest trzecią już książką opartą na licencji Guild Wars 2. Tym razem autorką powieści jest naczelna scenarzystka ArenaNet – Ree Soesbee. Z smutkiem musimy donieść o tym, że premiera została przeniesiona z marca tego roku na czas bliżej nieokreślony – mowa jest o końcu grudnia, a nawet lutym 2013.


Na koniec mam dla was kolejne gameplay autorstwa The Yogscast! Tym razem przyjrzymy się bliżej średnio-poziomowym lokacjom nornów. Leveling, eventy, handlowanie oraz chwila negliżu w gorących źródłach – filmik na pewno jest wart waszej uwagi.


To by było na tyle. Mam nadzieję, że nasza mała inicjatywa się wam spodoba. Jeżeli jesteście zainteresowani wsparciem nas w stawianiu tego programu na nogi – linkujcie co ciekawsze znaleziska z „otchłani Internetu" w tym temacie.

Dzisiejsze podziękowania wędrują do Thaia oraz Grześka!

opublikowane przez: Anakin