122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Nowinki! - odcinek szósty 07.06.2012
GuildWars2.pl

Nowinki

Nagłówek

Jutro rozpoczynają się kolejne Betatesty Guild Wars 2, tak więc pora nadrobić trochę wiadomości oraz oczyścić temat Dodaj Newsa, tak abyście mogli bez problemów nadsyłać interesujące was materiały z odbywającej się bety. Zapraszam wszystkich do rozwinięcia na kolejny odcinek Nowinek!


Developerowie z studia ArenaNet przeprowadzili wczoraj sesję Q&A z swoimi fanami na serwisie Reddit. (o czym informowaliśmy na naszym facebooku) Wyniki tej zapewne niełatwej współpracy możecie przeczytać tutaj. Odpowiedzi na nurtujące was pytania już oczekują!


Skoro już jesteśmy przy tematyce Betatestów, Martin Kerstein w najnowszym wpisie na blogu opowiada co nieco o podziale na serwery w nadchodzących Betatestach. Co ciekawe przez pierwszy dzień testów transfer pomiędzy światami będzie darmowy!


Eric Flannum udzielił wywiadu serwisowi Massiviely w którym opowiada o zmianach w nadchodzącym BWE. Co prawda wiemy już o owych zmianach całkiem sporo, dzięki wtorkowemu wpisowi na blogu, jednak nowych informacji nigdy za dużo!


Na koniec tego Betatestowego odcinku Nowinek mam dla was listę 10 rzeczy, których powinniście spróbować podczas zbliżającego się eventu! klik!


No i nie mogło obyć się bez jakiegoś ciekawego znaleziska z sieci. Dziś mam dla was porównanie geografii Tyrii z Guild Wars 1 i Guild Wars 2.

opublikowane przez: Anakin