122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Nowinki! - odcinek trzeci 25.03.2012
GuildWars2.pl

Nowinki

Nagłówek

Wiem, że w ostatnim tygodniu na naszym portalu wiele się działo:

- pojawił się nowy layout autorstwa naszych niezwykle uzdolnionych Plutonki i Czokapika

- konkurs z książkami Ghosts of Ascalon oraz Ende of Destiny

polskie tłumaczenie kalkulatora umiejętności Luna Arts

Jednak to nie oznacza, że ten tydzień minie wam bez Nowinek! Świat Guild Wars 2 również obfitował w wiele nowych materiałów, o których możecie przeczytać w rozszerzeniu.


Zapewne główna atrakcją ostatnich dni było ujawnienie informacji na temat mikro-transakcji w Guild Wars 2. Zapewne niektórym ciężko jest połapać się w tym całym chaosie, spowodowanym dodaniem do gry trzeciej już waluty. Jednak nie martwcie się, serwis Guild Wars Insider przygotował dla nas specjalną grafikę, obrazujący zależności jakie zachodzą w ekonomii świata Tyrii.

Zależności pieniężne w Guild Wars

Portal VG 24/7 zamieścił na swoich łamach obszerny wywiad tyczący się bogatego Lore Guild Wars 2. Rozmowa została przeprowadzona z Ree Soesbee, jedną z naczelnych pisarek tworzących grę i kształtującą obecny stan świata Tyrii. Warto dodać, że pod koniec tego roku ma pojawić się książka autorstwa Ree Soesbee, dziejąca się właśnie w świecie Guild Wars 2.


Znany wszystkim Total Bisciut ma dla nas kolejny filmik z PressBety, tym razem pokazujący Explorable Mode/Hard Mode z podziemi Ascalon’s Catacombs! Cały materiał trwa ponad 30 minut, a jeżeli wierzyć komentatorowi – ukończenie dungeona zajęło ponad 4 godziny! Zapraszam wszystkich do obejrzenia tego niesamowicie ciekawego materiału video.


Powróćmy na chwile do kontrowersyjnej kwestii mikrotransakcji – serwis WarTower udostępnił dla nas bardzo ciekawy felieton tyczących się właśnie tego tematu. Przedstawia w nim dwa spojrzenia na sprawę In-Game-Store oraz dwa możliwe scenariusze rozwoju. Jeden jak możecie się domyśleć „dobry”, a drugi „zły”. Zapraszam do lektury!


Na koniec mam dla was małą „zaległość” z poprzedniego tygodnia. Serwis MMo Champion umieścił na swoich łamach listę pancerzy dostępną w grze oraz screenshoty niektórych z nich. Jak widzicie w Guild Wars 2 będzie w czym przebierać, kiedy przyjdzie nam przejść do ubrania naszego wirtualnego alterego. Osobiście nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wizualizacje wszystkich wymienionych pancerzy!

Dzisiejsze podziękowania wędrują do: Shan oraz Thaia.

Przypominam, że ten tydzień był dla nas – ekipy GuildWars2.pl – bardzo pracowity i jeżeli pominąłem jakiś ciekawy waszym zdaniem materiał, śmiało piszcie do mnie na PW. ;)

opublikowane przez: Anakin