122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Ogień i Mróz: Wzbierająca Burza 07.02.2013
guildwars2.com

aktualizacja

Nagłówek

26 lutego 2013

Sytuacja mieszkańców Podgórza Wędrowca i Płaskowyżu Diessa pogarsza się z dnia na dzień. Wolontariusze robią co mogą, ale liczba uchodźców z północy jest przytłaczająca.

Nadchodzi kolejny rozdział opowieści Ognia i Mrozu pt. "Wzbierająca Burza", a w raz z nim czekają nas kolejne zmiany w rozgrywce PvE i PvP.

sw

Nowa mapa PvP – Spirit Watch

W tej spokojnej zielonej dolinie, między kaplicami Duchów Nornów już niedługo usłyszysz odgłosy walki. Na mapie Spirit Watch gracze będą mieli za zadanie przechwycić Orb of Ascension i wykorzystać go w jednej z trzech kaplic.

gm

Zbieraj się! Nadchodzą misje dla gildii

Dołącz do swoich przyjaciół i weź udział w zupełnie nowych zmaganiach. Misje te mają na celu sprawdzić waszą zdolność do współpracy. Walcząc ramię w ramię będziesz w stanie ukończyć nowe misje i zdobyć zupełnie nowe bonusy dla gildii i jej członków.

pvp

Sprawdź poziom swoich umiejętności w PvP

W tym nowym typie zmagań PvP dwie drużyny o podobnym średnim poziomie umiejętności zmierzą się ze sobą w szybkiej i intensywnej walce.

daily

Sam wybierz co chcesz robić

Z naszym nowym systemem osiągnięć będziesz mógł sam zadecydować, które z dziennych osiągnięć będziesz chciał zrobić danego dnia.

Ostatnio również ukazał się krótki tekst autorstwa Tylera Bearca na temat nadchodzących zmian w PvP.

storm

opublikowane przez: Quise