122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Ostatni stress test przed headstartem? 21.08.2012
Facebook

Beta

Nagłówek

Przed samą premierą czeka nas jeszcze jeden stres test, 21-22 sierpnia. Tradycyjne godzinki 21:00 - 1:00 naszej strefy czasowej, dostępny dla posiadających pre-purchase, postacie zachowane z poprzednich testów, potestują hiszpańską lokalizację (tekst).

W tekście głównym uprzedzają, że mogą być problemy z połączeniami, że niektóre aspekty gry mogą nie funkcjonować właściwie a to dlatego, że poddają grę rygorystycznym testom (na żywo) czyli podobne założenia jak przy poprzednich testach. Tradycyjnie, informacje na temat wersji klienta etc na naszej stronie głównej.

Proszę na nich nie wieszać psów, nie narzekać, bo to co się będzie złego działo jest zamierzonym efektem ich ciężkiej pracy przy testowaniu produktu co ma doprowadzić aby finalna wersja była jak najlepsza. Proszę uczestniczyć w tym wydarzeniu tłumnie, bo każda opinia graczy się liczy i pomoże w optymalizacji naszej ukochanej gry.

opublikowane przez: darry