122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Poczuj klimat! 22.02.2013
guildwars2roleplayers.com

nius

Naglowek

Być może część z was jeszcze przed premierą Guild Wars 2 miała okazję usłyszeć o tym, iż gracze RolePlay ani myślą świat Tyrii ominąć i że co rusz zdecydowali, by zbudować tutaj społeczność zrzeszającą graczy lubujących się właśnie w tego typu rozgrywce.

W każdym razie od premiery Guild Wars 2 minęło już parę dobrych miesięcy podczas których społeczność RP prężnie się rozwijała, a gracze nie poddając się po dziś dzień z prawdziwą pasją tworzą coraz to kolejne wydarzenia, na których każdy może odgrywać własną postać i naprawę poczuć klimat Tyrii. Bardzo prawdopodobne, iż wielu z was zrealizowało już swoje cele w PvE, PvP, czy WvWvW i cierpliwie czekacie aż ArenaNet doda coś nowego, dlatego kto wie, może warto zainteresować się wydarzeniami fabularnymi tworzonymi przez innych graczy? W końcu to właśnie community jest w grach MMORPG najważniejsze, a takie inicjatywy bez wątpienia zbliżają do siebie ludzi i sprawiają, że gra staje się dużo przyjemniejsza. Warto również wspomnieć o tym, iż nie ma znaczenia jaki z serwerów jest waszym domowym, gdyż jakiś czas temu do gry została wprowadzona opcja wchodzenia na inne światy jako gość.

event

Garść informacji dla osób zainteresowanych: Są to otwarte dla wszystkich wydarzenia organizowane przez społeczność RolePlay, a w każdym tygodniu pojawia się ich nowy, aktualny spis. Aktualny plan znajdziecie na stronie guildwars2roleplayers.com.

opublikowane przez: Xar