122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Podsumowanie Bety - część druga! 29.03.2012
GuildWars2.pl

Beta

Nagłówek

Zgodnie z obietnicą mam dla was drugą część podsumowania bety. Oznacza to kolejną, sporą dawkę materiałów ukazujących nowy content w grze. Filmiki, screenshoty i wiele więcej. Zapraszam do rozwinięcia!


TotalBiscuit dzieli się z nami swoimi opiniami na temat Guild Wars 2 w 40minutowym filmiku. Bardzo ciekawy materiał, zważywszy uwagę na fakt, że mamy tutaj do czynienia z odczuciami 6 letniego weterana WoWa i wielkiego fana gier video.


Całkowity Herbatniczek również przygotował dla nas materiał skupiający się przede wszystkim na kwestiach utility skills oraz systemie traitsów.


The Yogscast nagrali bardzo ciekawy gameplay z WvW. Zdobywanie twierdzy przeciwnika, obrona własnej, budowanie maszyn oblężniczych. Wszystko tutaj jest!


Guild Wars Insider wyjaśnia co stoi za ideą Dynamic Events oraz jak ich wprowadzenie zmieni oblicze MMo.


Ekipa Gamebreaker w swoich najnowszych artykułach przybliża nam temat Ethernal BattleGrounds oraz system Town Clothes.

link!

link!


Serwis CurseNetwork przygotował dla nas wysokiej jakości materiał pokazujący średnio-poziomową lokację ludzi Kessex Peaks (Góry Kessex).


MMORPG.com omawia dla nas UI oraz interfejs systemu Gildii.


Massively zamieściło na swoim kanale filmik z WvW bardzo wysokiej jakości, w którym zgrana grupka graczy przeprowadza szturm na twierdze.


Na koniec mam dla was sporą paczę nowych screenshotów udostępnioną przez Anetkę. Tak więc wszystko jest na najwyższych detalach i okraszone niewielką dawką retuszu.

Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot

opublikowane przez: Anakin