122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Podsumowanie Bety - część pierwsza! 27.03.2012
GuildWars2.pl

Beta

Nagłówek

Witam wszystkich!

Tak jak obiecałem, przygotowałem dla was podsumowanie ostatnich informacji z niedawno odbytej PressBety. Nowych materiałów jest naprawdę mnóstwo, więc w tym krótkim artykule na pewno nie zdołam omówić wszystkich interesujących was rzeczy. Dlatego zachęcam wszystkich do zaglądania na nasze forum, gdzie na bieżąco podrzucane są nowe materiały i komentowane najnowsze doniesienia.

Chciałbym również zaznaczyć, że w dzisiejszym materiale postanowiłem lekko zmienić formę moich podsumowań – ograniczyć lanie wody i rozrzutne opisy na rzecz większej ilości contentu w samym artykule. Zapraszam do lektury oraz komentowania, która forma bardziej przypadła wam do gustu.


TotalBiscuit pokazuje nam rozgrywkę Złodziejem oraz dzieli się swoimi wrażeniami na temat Guild Wars2


The Yogscast ma nam do pokazania wszystkie rasowe elitarne umiejętność, które są aktualnie dostępne w grze. Jak zwykle materiał jest okraszony żywiołowym komentarzem.


Guild Wars Insider zabiera nas z sobą w interesującą przechadzkę po Divinity’s Reach oraz The Black Citadel.


GWI ma również dla nas bardzo ciekawy komentarz pt. „Co jest najlepsze w Guild Wars 2”. Zapraszam do ogladania.


The Yogscast uderza po raz drugi – tym razem niezwykle ciekawym materiałem ukazującym nowe obszary Kryty.


ArenaNet intensywnie pracuje nad rozbudowaniem swojego kreatora postaci. Według tego materiału, twórcy zdołali w końcu obejść „techniczną barierę” i dodać do gry opcję zmiany koloru oczu.


Niemiecki serwis Buffed.de ma dla nas ciekawy materiał pokazujący walkę z olbrzymim bossem Shadow Behemot. Nie muszę dodawać, że to tylko jeden z „mniejszych bossów” dostępny dla niskolevelowych postaci?

Klik!

Wszyscy lubimy walkę z Bossami, nieprawdaż? Guild Wars Insider przygotował dla nas filmiki przedstawiające walkę z pomniejszymi bossami nawiedzającymi spokojne ziemie Kryty.


Na koniec mam dla was trochę sielskich widoczków + smaczek z Guild Wars 1.

opublikowane przez: Anakin