122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Podsumowanie Bety - dzień czwarty! 23.02.2012
GuildWars2.pl

Beta

Nagłówek

Dzisiejsze podsumowanie bety Guild Wars 2 będzie trochę mniej „epickie” i ckliwe niż wczorajsze, ale równie ciekawe. Dziś zajmiemy się bowiem, nie działalnością naszych fanów, a materiałami wykonanymi przez największych videoblogerów w branży gier! W końcu wysoka jakość i profesjonalny komentarz to, to co lubimy najbardziej!

Zapraszam do rozwinięcia, gdzie zobaczycie filmiki Total Biscuita, The Yogscast oraz fragment polskiego podcastu.


Cynicznego Bryta nie trzeba chyba nikomu przestawiać, jako iż jest to jedna z najpopularniejszych osobistości w branży gier i autor uwielbianego programu „WTF is…”. Aby niepotrzebnie nie przeciągać, dodam tylko, że jest to chyba pierwszy materiał opatrzony tak profesjonalnym komentarzem – będącym zarówno rzeczowym i dokładnym, jak śmiesznym oraz silnie przykuwającym uwagę. Aż trudno uwierzyć, że TB osobiście nie grał w Guild Wars 2, tylko opiera się na informacjach zdobytych przez swoją ekipę.


The Yogscast może i prezentuje mniej profesjonalne spojrzenie na sprawę. Jednak stworzony przez nich kilkugodzinny materiał, opatrzony spontanicznym komentarzem dwóch przyjaciół, nie pozwala oderwać się od monitora. Nie wiem czy to sprawka autentycznych reakcji, humoru czy swojskiego klimatu. Jedno jest pewne – powinniście obejrzeć ten materiał!


Na koniec mamy dla was fragment polskiego podcastu gamingowego– pr0gram – autorstwa Myszastego i Lucasa z gram.pl, dwóch największych wyjadaczy gatunku RPG i MMo w polskiej branży. Ciekawa rzecz do posłuchania podczas porannej przejażdżki autobusem. Polecamy! Fragment o Guild Wars 2 zaczyna się od 27min30s.

opublikowane przez: Anakin