122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Podsumowanie Bety - dzień drugi! 21.02.2012
GuildWars2.pl

Beta

Nagłówek

Dzisiejsze podsumowanie wydarzeń z prasowej Bety minie nam w narodowych biało-czerwonych barwach, gdyż mamy dla was kompilację artykułów i filmików stworzonych przez polskie strony gamingowe! Nareszcie będziemy mogli zagłębić się w lekturę i odkrywanie tajemnic świata Guild Wars 2 w ojczystym języku!

Więcej szczegółów w rozwinięciu.

Serwis Gram.pl zamieścił na swoich łamach wrażenia z gameplayu napisane przez Myszastego. Ciekawi was co o Guild Wars 2 sądzi osoba, której jedynka w ogóle nie przypadłą do gustu? Jakie jest spojrzenie starego wyjadacza gatunku cRPG/MMo na innowacje GW2?


Obszerny artykuł o becie znajduje się na Gry-Online.pl. Autor tekstu – Had – daje nam ogólny wgląd na to czym Guild Wars 2 jest i co ma do zaoferowania. Z pośród zachwytów i wypowiedzi traktujących o „wyczekiwaniu na rewolucję” możemy wyłowić wiele interesujących, choć mało szczegółowych wiadomości.

Drugi artykuł na Gry-Online.pl tyczy się głównie społecznego aspektu gry – systemu gildii, craftingu, banków i handlu. Wartym wyróżnienia dodatkiem jest lista minipetów – naszych małych milusińskich z Guild Wars - które prawdopodobnie pojawia się w finalnej wersji gry!


Na łamach blogu Gameplay.pl pojawił się ciekawy wpis skierowany do osób śledzących od dłuższego czas losy najnowszej produkcji studia ArenaNet oraz starych wyjadaczy z Guild Wars 1. Jesteście ciekawi jak przy GW2 bawił się wierny fan jedynki? Zapraszamy!


Czymże jednak byłaby beta, bez filmiku i relacji video? Serwis TvGry.pl ma dla nas wysokiej jakości 14 minutowy materiał Gramy, z fachowym komentarzem i miłym dla ucha lektorem.


Uważacie, że stanowczo wystarczy już tego słodzenia? Artykuł na Polygamia.pl wyrywa nas z monotonni zachwytów i pozytywnych ocen. Ciekawi was co tak zraziło Sławka Serafina do Guild Wars 2, że swój artykuł zaczyna od słów „A grało mi się źle…”? Wszystko znajdziecie w tekście.

Na koniec mamy dla was sesję Q&A przeprowadzona przez serwis Polygamia.pl! Dowiecie się tutaj jakie pytania najbardziej nurtują fanów i na większość z nich poznacie nawet odpowiedzi.

opublikowane przez: Anakin