122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Podsumowanie Bety - dzień pierwszy! 20.02.2012
GuildWars2.pl

Beta

Nagłówek

Właśnie minął pierwszy dzień od zniesienia embarga na Press Betę! Z tego powodu mamy dla was podsumowanie najciekawszych materiałów, które dziś pojawiły się w Internecie. Jednak ilość nowego i interesującego contentu znacząco przekroczyła nasze i zapewne wasze oczekiwania, dlatego postanowiliśmy podzielić podsumowania na cykl artykułów, które pojawią się na łamach GuildWars2.pl w tym tygodniu. Jeżeli wasz ulubiony filmik, nie znalazł się w dzisiejszym podsumowaniu – nie czujcie się zawiedzieni, tylko piszcie w komentarzach. Jesteśmy otwarci na sugestie, piszcie co najbardziej chcielibyście zobaczyć!

Lista polecanych materiałów znajduje się w rozszerzeniu.


Jako, że wszyscy wyczekują na filmik z gameplayem najbardziej tajemniczej profesji – Mesmera – mamy dziś dla was dużo Mesmera!

Genna, żona słynnego CałkowitegoHerbatnika, omawia dla nas tajniki gry Mesmerem, pokazuje umiejętności i mechaniki rządzące tą profesją. Dokładna analiza wszystkich tych czynników powinna zachęcić do obejrzenia każdego fana Mesmera. Tymczasem my dalej czekamy na video opatrzone komentarzem samego Total Biscuita!


Autorzy popularnej w Internecie audycji gamingowej The Yogscast pokazują nam gameplay oraz początki Norna Mesmera! Jesteście ciekawi jakie poprawki wniesiono do startowej lokacji Nornów oraz jak wygląda poprawiona animacja rozmów? Zapraszamy!


Lubicie PvP? Ten filmik to coś dla was! Może nie jest wykonany w najwyższej rozdzielczości, jednak daje nam wgląd na nową mapę Structured PvP „Forest of Niflhel”. Mobki oraz Dynamic Eventy na mapie PvP? Tak, to wszystko tutaj jest!


Znacie francuski? Nawet jeżeli nie, to warto tutaj zajrzeć. Nagranie stworzone przez francuski portal Jeuxvideo jest wykonane w wysokiej rozdzielności i pokazuje ciekawe początki Futrzaka Łowcy. Warto zwrócić również uwagę na mapę Tyrii w 2 minucie.


Na koniec mamy dla was pełna mapę World versus World! – niestety musimy zwrócić uwagę na fakt, że każda z krain granicznych wygląda identycznie

Mapa

opublikowane przez: Anakin