122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Podsumowanie Bety - dzień trzeci! 22.02.2012
GuildWars2.pl

Beta

Nagłówek

Wiem, że wszyscy są dziś raczej zaabsorbowani zapisami do Zamknietej Bety, jednak tradycji musi stać się zadość i mamy dla was Podsumowanie Bety – dzień trzeci!

Dzisiejsze podsumowanie będzie w szczególności dedykowane naszym fanon, gdyż wybraliśmy najciekawsze filmiki z tych nadesłanych przez was na forum. Gdyby nie wasza pomoc i zaangażowanie ten artykuł nigdy by nie powstał. Również chcielibyśmy zapewnić wszystkich tych, których filmiki nie zostały wybrane – dziękujemy za pomoc i bardzo cenimy sobie wasze wsparcie, jednak ten jeden artykuł nie jest w stanie pomieścić wszystkich nadesłanych materiałów, więc musieliśmy je mocno ograniczyć.

Zachęcamy was wszystkich z was do polubienia GuildWars2.pl na facebooku oraz polecenia naszego serwisu znajomym.

Razem jesteśmy w stanie zbudować najlepsze, największe i najbardzej przyjazne Polskie Community Guild Wars 2!

Więcej w rozszerzeniu.


Użytkownik Thaia Lightbringer podesłał nam materiały video przedstawiające między innymi wycieczkę po Black Citadel, panele postaci i opcji w Guild Wars 2 – coś dla fanów buszowania w dostępnych menusach – oraz wykaz wszystkich zwierzaków Łowcy! Zapraszamy do oglądania!


Dla wszystkich tych co narzekali na smocze menu główne – użytkownik grzesiek993 - zalinkował nam filmik pokazujący animowany ekran logowania w swojej pełnej krasie. Concept arty na tle „smoczej dwójki” dynamicznie się zmieniają, a całości towarzyszy piękna muzyka – nie jest chyba aż tak źle?


Użytkownik Nehzbegar udostępnił na naszym forum epicki trailer Bety wykonany przez serwis Massiviely. Nie znajduje się w nim zbyt wiele nowych informacji, lecz jest za to na czym zawiesić oko. Serdecznie polecamy!


MinotauR69 wysłał nam wysokiej jakości gameplay początkującego Człowieka Elementalisty. Chcecie sobie przypomnieć nostalgiczne momenty obrony Shaemoor z okresu pierwszego Gamesconu oraz zobaczyć ile przez te 2 lata się zmieniło? Zapraszamy!


To by było na tyle, jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie! Jesteście Wielcy!

-Ekipa GuildWars2.pl

opublikowane przez: Anakin