122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Podsumowanie Bety - wielki finał! 25.02.2012
GuildWars2.pl

Beta

Nagłówek

Dziś pora na finał podsumowania Betatestów! Jako iż jest to ostatni artykuł z tej serii miałem zamiar zakończyć z prawdziwym impetem, niestety rzeczywistość jest brutalna i większość ciekawych materiałów została już wymieniona w poprzednich podsumowaniach. Myślę jednak, że udało mi się zachować dla was prawdziwe perełki! Zapraszam, więc wszystkich do lektury!


Na początek mam dla was filmik z Ascalon Catacombs! Trwające ponad godzinę video pokazuje nam podziemia dla 30poziomowych graczy - od początku, aż do samego końca. Nie możecie się doczekać możliwości zbadania ruin niegdyś pięknego miasta jakim był Ascalon? Zapraszamy do oglądania! Uwaga: Spoilery!


Na drugi ogień idzie seria przewodników po największych miastach w Tyrii – Divnity's Reach, Black Citadel i Hoelbrak! Lokacje są naprawdę niesamowite i przedstawiają najwyższy poziom kunsztu level designerskiego, po prostu musicie to zobaczyć!


Więcej PvP! Nic nie dostarcza większych emocji, niż dobrze rozegrana partyjka Structured PvP. Serwis CurseNetwork przygotował dla was sporą ilość nagrań z PvP, zarówno na nowej mapie Forest of Niflhel jak i Battle of Kyhlo. Jesteście ciekawi jak sprawdzają się w walce różne profesje? Zapraszamy!


Lubicie wyrażać swoje emocje w MMo? Kto z nas nie bawił się takimi komendami jak /dance czy /guitar? Jeden z dziennikarzy biorących udział w becie, prawdopodobnie też był zżerany przez ciekawość, jak wyglądają emotki poszczególnych ras w Guild Wars 2. Rzecz jasna nakręcił o tym materiał i podzielił się nim z nami. Co prawda ilość klatek na sekundę daje się we znaki, niemniej jednak uważam, że warto obejrzeć to video.


Na koniec mam dla was mapę Tyrii, która była dostępna w grze podczas betatestów. Porównując ją do tej z alphy, jest znacznie ładniejsza i odpowiada artystycznemu klimatowi Guild Wars 2. Jak się dobrze przyjrzeć to widać nawet lokacje, które będzie dane nam zwiedzić! – na podobnej zasadzie jak to było na mapie Eye of the North i Nightfall – obszary do eksploracji są wykonane z większą pieczołowitością.

Mapa Tyrii

To już wszystko! Dziękuję, że zechcieliście zostać z nami do końca. Mam nadzieję, że podobał się wam nasz coverage z Bety i w niedalekiej przyszłości będziemy mogli uraczyć was kolejnymi ciekawymi materiałami dotyczącymi Guild Wars 2!

-Ekipa GuildWars2.pl

opublikowane przez: Anakin