122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Pokaz i dodatki 09.04.2011
guildwars.com, cdproject.pl

Różne

zacznijmy może od końca, czyli od dodatków. Według Daniela Dociu (dyrektora artystycznego stojącego za tym, w jaki sposób GW2 będzie cieszyć nasze oczęta)

Right now I’m more and more thinking of the next races to be introduced in future expansion packs and that’s what I’m all excited about. But I’m not revealing any secrets yet!

Czyli w wolnym tłumaczeniu (i wielkim skrócie) - w dodatkach do GW2 zastaniemy nowe rasy (a biorąc pod uwagę to, jak o nich mówi, można wnioskować, że część z nich może być grywalna). Pełny tekst znajdziecie, w trzech częściach tutaj, czyli w wywiadzie przeprowadzonym dla strony Tap Repeatedly.

a teraz coś z wiadomości znad Wisły - NC Soft zawita w nasze skromne progi, a konkretniej na Wiosenną Konferencję CD Projekt. Co prawda cała zabawa odbędzie się za zamkniętymi drzwiami, ale jednak pokazuje to, że nie jesteśmy znowu aż takim zaściankowym krajem jeśli chodzi o przemysł gier komputerowych. Więcej info o samej konferencji - tutaj.

opublikowane przez: Tom Stone