122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Pomoce dla początkujących 23.07.2012
GuildWars2.pl

Artykuł

Nagłówek

Po ostatnim BWE z pewnością coraz więcej osób zainteresowanych Guild Wars 2 będzie poszukiwało podstawowych informacji na temat gry. Dlatego też, jako, że GW2 swoją mechaniką rozgrywki oraz niektórymi rozwiązaniami bardzo mocno różni się od innych tytułów z gatunku MMO, Guen przygotowała dla takich właśnie osób artykuł objaśniający najczęściej przejawiające się na forum pytania dotyczące mechaniki gry oraz jej zawartości. Jeśli uważacie, że jeszcze jakieś pytania warto dodać do jej spisu - piszcie, postaramy się na bieżąco aktualizować ten tekst.

Dodatkowo, jako, że mieliśmy już oficjalnie możliwość stworzenia postaci należącej do każdej z dostępnych w Guild Wars 2 ras, stworzyliśmy dla Was krótki poradnik, dzięki któremu dowiecie się który wybór w generatorze postaci ma wpływ na dalszą rozgrywkę oraz czym różni się tworzenie sylvari od charra. Podobnie jak w przypadku tekstu Guen, jeśli uważacie, że przydało by się dodać do niego jakieś informacje - dajcie nam o tym znać. A tymczasem - zapraszam do lektury.

opublikowane przez: Tom Stone