122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Preludium ognia i mrozu. 22.01.2013
https://www.guildwars2.com

aktualizacja

Nagłówek

28 Stycznia

W północnych krainach trzęsie się ziemia, a niebo się wali! Wszyscy mieszkańcy Pogórza Wayfayer i Płaskowyżu Diessa opuszczają swoje domostwa i uciekają na południe szukając schronienia. Wszyscy nawołują do pomocy ofiarom w potrzebie, gdzie niebo i ziemia wydają się być wrogiem...

Preludium ognia i mrozu jest prologiem wielostopniowej opowieści, która przyniesie wielkie zmiany dla Guild Wars 2 w czasie najbliższych miesięcy.

Źródło newsa: guildwars2.com

Nowe możliwości

tem

Tydzień z Temple of Silent Storm

Od 28 stycznia do 4 lutego regularne płatne zawody turniejowe (osiem drużyn/trzy rundy) zostaną zastąpione płatnymi (dwie drużyny/ jedna runda) na mapie Temple of Silent Storm. Po tygodniu mapa zostanie dodana do normalnej rotacji płatnych i darmowych turniejów.

arch

Ulepszony system osiągnięć

Dodana zostanie nowa rotacja dziennych osiągnięć oraz nowe typy osiągnięć polegające na odkrywaniu świata. Od teraz codzienne osiągnięcia będą za każdym inne, dodany zostanie również nowy sposób śledzenia postępów w zdobywanych osiągnięciach.

laur

Nowy system nagród za osiągnięcia

Nową walutą będą laury. Zdobędziesz je za każdym razem jak wykonasz dzienne i miesięczne osiągnięcia. Będziesz mógł je wykorzystać na nowy ekwipunek Ascended czy Infusion

guest

Goszczenie na innych serwerach

Nowy system grania z przyjaciółmi na innych serwerach tego samego regionu. System jest darmowy, lecz dotychczasowy transfer na inny serwer domowy zostanie obłożony dodatkową opłatą. Dlatego już teraz upewnij się czy grasz na właściwym dla siebie serwerze.

amulet

Nowe rodzaje Infusion i amuletów Ascended

Dodany zostanie nowy ekwipunek, który można będzie zakupić za laury. 5 nowych rodzajów Infusion i 30 amuletów.

more

Jeszcze więcej aktualizacji i usprawnień

W tym miesiącu zostanie wprowadzona masa nowych usprawnień, takich jak poprawa wydajności na WvW, usprawnienia interfejsu graficznego czy wiele innych, które zostaną dokładniej opisane w opisie aktualizacji.

more

Nowe przedmioty w sklepie z klejnotami.

Zostanie dodana masa nowych przedmiotów do kupienia za klejnoty. Począwszy od plecaka o wyglądzie małego Quaggana po latające miotły.

Tapeta

preludium

opublikowane przez: Quise