122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Przedstawiamy Wam nową mapę PvP - Spirit Watch

Tłumaczenie artykułu Introducing the New Spirit Watch PvP Map autorstwa Tylera Bearca opublikowanego 13 lutego 2013 na oficjalnej stronie Guild Wars 2.

W nadchodzącej aktualizacji będziemy mieli okazję zagrać na zupełnie nowej mapie PvP - Spirit Watch. Wygląd i lokalizacja mapy są wzorowane na kulturze Nornów, mapa jest w otoczona stromymi zboczami, pośród których znajdziemy kapliczki Duchów Dziczy oraz nowy drugorzędny cel prowadzący ku zwycięstwu.

Ta mapa łączy w sobie znany już wszystkim tryb podboju (conquest) z intensywnym przejmowaniem flagi przeciwnika (capture the flag) - z jednym wyjątkiem, zamiast flagi gracze będą walczyć o przejęcie święcącej Kuli Wniebowstąpienia (Orb of Ascension)! Będzie to kolejna wertykalna mapa (podkreślająca kierunki pionowe, więcej biegania góra-dół niż lewo-prawo) obfitująca w ciągłe walki na mostach, dolinach i stromych urwiskach. Mapa ta zapewnia wiele potyczek w walce o zdobycie kontroli nad kulą.

orb

A tak to działa: na początku każdego meczu Kula pojawia się na ołtarzu w centralnej części mapy. Aby ją podnieść gracz będzie musiał poświęcić chwilę na jej przejęcie (podobnie jak to odbywa się przy zdobywaniu bonusu na mapie Temple of Silent Storm). Gracz po zdobyciu kuli będzie musiał zanieść ją do jednego z trzech przejętych punktów będących kaplicami trzech Duchów Dziczy - Wilka, Kruka i Niedźwiedzia.

Gracz który niesie kulę może normalnie korzystać ze swoich umiejętności, ale jego prędkość ruchu jest zmniejszona o 40% oraz nie może korzystać z niewidzialności czy bonusów do prędkości. Dodatkowo, jeżeli gracz zostanie zabity bądź się przeteleportuje, upuści trzymaną kulę.

Gdy kula zostanie już przyniesiona do kaplicy, drużyna natychmiast zdobywa dodatkowe punkty. Jeżeli twoja drużyna kontroluje dany punkt zdobywasz 30 pkt, jeżeli punkt do niej nie należy - zdobywasz tylko 15 pkt. Dodatkowo, jeżeli zaniesiesz kulę do punktu przeciwnika ten zostanie natychmiast zneutralizowany! Kula natomiast zresetuje się 10 sekund po oddaniu jej do kaplicy.

Mamy nadzieję że podobało wam się to krótkie wprowadzenie i tak samo jak my nie możecie się już doczekać nowej mapy!

Tłumaczenie - Quise