122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Przygotujcie mózgi, czas na Tydzień Asur! 09.09.2011
http://www.arena.net/blog/

Tygodnie ras

Asura - nagłówek

są może mali, ale jednak mają wielkie myśli. To Asury, rasa małych geniuszy, których wynalazki, eksperymenty i badania sprawiają, że są ludem liczącym się w Tyrii. W przyszłym tygodniu powiemy Wam więcej na temat Asur. Przez pięć dni na blogu ukazywać się będą artykuły, filmiki, opowiadania i wiele więcej fajnych rzeczy. Przygotujcie się na Tydzień Asur w dniach 12-16 września!

to rozpiska tego, czego można się spodziewać:

  • Poniedziałek - dowiecie się, dlaczego Asury są takie, jakie są. Opowie nam o nich Matthew Barret, artysta odpowiedzialny za wygląd Asur.
  • Poniedziałek - BONUS! Odpowiedzialny za lore Jeff Grubb opublikuje na blogu małe opowiadanie na temat Asur!
  • Wtorek - Matthew Barret opowie o asuriańskiej architekturze w notce na blogu.
  • Wtorek - Cześć, fajtłapo! To w tym FAQ znajdziesz odpowiedzi na swoje głupie pytania.
  • Środa - W żadnym tygodniu rasy nie może zabraknąć empe3jek z dialogami, prawda? Zatem oczekujcie notki na blogu na ten temat, opublikowanej przez pisarza Angela McCoya.
  • Czwartek - Zobaczycie, jak to jest z animacją Asur, a zademonstruje Wam to Główny Animator Heron Prior.
  • Czwartek - Uaktualnimy artykuł na temat Asur na GuildWars2.com. Weźmie się za to Jeff Grubb. Znajdziecie nowe screeny, tapety i nowy filmik prezentujący tę niesamowitą rasę.
  • Piątek - Ree Soesbee opublikuje za pewne jak zawsze długi artykuł na temat świata Asur.

tak widzicie, mamy plany na cały tydzień - Asury nie rozplanowałyby tego inaczej. Zatem dostrójcie swojego golema, przygotujcie drąg sterujący i przypomnijcie sobie przegląd inkantacji - Tydzień Asur nadchodzi!

opublikowane przez: Rvik