122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Publiczne serwery komunikacji głosowej GuildWars2.Pl

Mumble TeamSpeak3

GuildWars2.Pl oferuje swoim użytkownikom darmowy serwer komunikacji głosowej TeamSpeak 3 hostowany przez www.wiblo.pl, dostępny pod adresem: ts.guildwars2.pl

sponsor mumble

GuildWars2.Pl, dla swoich użytkowników, zapewnia również, dzięki uprzejmości Play with Mumble, serwer komunikatora Mumble. Jest on dostępny po kliknięciu w ten link, lub pod tymi danymi logowania:

Adres: s3.pwmumble.com

Port: 1183

Regulamin Serwerów Głosowych

Należy także pamiętać, że wchodząc na serwer akceptujesz poniższy regulamin:

1. Serwery TS oraz Mumble GuildWars2.pl powstały z myślą o fanach serii Guild Wars i taka jest ich główna tematyka. Kanały prywatne są przeznaczone wyłącznie dla gildii i grup znajomych gier serii Guild Wars.

2. Wszystkich użytkowników oraz administratorów obowiązuje kultura osobista.

3. O karach i ich wymiarze za nieprzestrzeganie regulaminu decyduje Administracja serwera.

4. Niedozwolone jest puszczanie głośnej muzyki na kanale oraz wydawanie dziwnych dźwięków (np. jojczenie, piszczenie itp.), chyba że użytkownicy będący na kanale wyrażają na to zgodę.

5. Niedozwolone jest spamowanie (poke'ami, zażaleniami, skakanie po kanałach itp.) oraz reklamowanie innych serwerów.

6. Dozwolone jest przeklinanie, ale w granicach rozsądku. Niedozwolone jest natomiast obrażanie innych użytkowników.

7. Zaleca się nienagrywanie rozmów, chyba że wszyscy użytkownicy będący na kanale wyrażają na to zgodę.

8. Surowo karane będzie podszywanie się pod admina oraz innych użytkowników serwera.

9. Karane będzie także przekazywanie informacji, które łamią NDA lub godzą w EULA Guild Wars.

10. Zabronione jest używanie wulgarnych nicków.

11. Prośbę o założenie nowego kanału można złożyć do będącego on-line admina poprzez prywatną wiadomość na TSie.

UWAGA! Piszemy wg. wzoru podanego na forum.

12. Kanały nieużywane przez miesiąc, będą usuwane. Jednakże ucieczkę z naszego TSa prosimy zgłaszać.

13. Donosy na użytkowników oraz odwołania od kar należy składać w odpowiednim dziale na forum.

14. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu przy uprzednim poinformowaniu o tym na forum.

15. Na TSie możliwe jest stworzenie kanału zapasowego (na wypadek awarii waszego prywatnego serwera TSa). Znajdować się on będzie na dole drzewka kanałów i nie będzie posiadać numerka. Założyciel otrzyma do niego channel admina. Można tworzyć na nim podkanały tylko w czasie jego użytkowania (czyli awarii waszego serwera TSa). Kiedy wasz serwer TSa zostanie naprawiony, wszystkie podkanały mają zostać usunięte.

Jak się z nami połączyć?

Zdajemy sobie sprawę, że być może dla niektórych z Was to pierwsza styczność z TeamSpeakiem czy Mumble, dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik Jak się z nami połączyć?:

TeamSpeak 3

1. Pobieramy TeamSpeaka z oficjalnej strony.

2. Instalujemy.

3. W ustawieniach domyślnych mikrofon aktywuje się pod wpływem głosu, co czasem bywa uciążliwe, gdy np. kichamy. Zmieniamy więc ustawienia na aktywacje przyciskiem. W menu na górze otwieramy Settings -> Options . Wybieramy zakładkę Capture i zaznaczamy Push-To-Talk, wybierając klawisz, którym chcemy aktywować mikrofon.

4. Czas się połączyć. W menu na górze otwieramy Connections -> Connect. W polu Server Adress wpisujemy ts.guildwars2.pl, pole Port zostawiamy puste, w pole Nickname wpisujemy nasz nick i pole Server Password zostawiamy puste. Klikamy Connect i cieszymy się TSem.

Mumble

1. Pobieramy Mumble z oficjalnej strony.

2. Instalujemy.

3. Po pierwszym uruchomieniu programu konfigurujemy ustawienia dźwięku. Istotnym jest, aby na 2 ekranie opcji wybrać właściwe urządzenia rejestrujące dźwięk w Waszym komputerze. Dobrze jest również na 5 z kolei panelu zamienić aktywację głosową mikrofonu na aktywację klawiszem.

4. Warto również wyłączyć komunikaty głosowe, jakie wysyła do nas program. W tym celu, po włączeniu programu, wystarczy kliknąć menu Opcje i odznaczyć Tekst-na-mowę

5. Aby połączyć się z serwerem, wystarczy w programie kliknąć Serwer -> Połącz, następnie w otwartym okienku dodać wybrany serwer do ulubionych klikając Dodaj nowy... i w polach wpisać odpowiednie dane: Etykieta: nazwa, pod jaką chcemy, aby dany serwer był wyświetlany na naszej liście, Adres: adres serwera (np jego ip), Port: port, z jakiego korzysta serwer (jest podany na stronie z danymi do logowania na dany serwer), Użytkownik: nasz nick, jaki będzie wyświetlany na tym serwerze. Po dodaniu serwera wystarczy dwa razy kliknąć jego nazwę na liście ulubionych - i już jesteśmy połączeni.

Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Rvik i Tom Stone