122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Queen’s Jubilee - 6 sierpnia 30.07.2013
guildwars2.com

aktualizacja

Nagłówek

Już nie długo w Divinity Reach rozpoczną się obchody 10 rocznicy panowania Królowej Jennah, z tej okazji powstaje nowa arena dla gladiatorów - Crown Pavilon - jako symbol ludzkiej wytrwałości w tych trudnych czasach.

Przeleć się balonem wraz z Tyryjską śmietanką towarzyską, aby zdążyć na uroczystość otwarcia w stolicy. Weź udział w zabawie i zmagaj się z innymi w uroczystej walce ku czci Jej Królewskiej Mości!

asd

Wydarzenia

  • Livestream z deweloperami - 5 sierpnia - Przekonaj się co Cię czeka oglądając w poniedziałek 5 sierpnia o 21:00 (GMT+2) livestream z deweloperami na platformie twitch.tv
  • Balony na gorące powietrze - Początek 6 sierpnia - Potrzebujesz podwózki do Divinity Reach? Dwór Królowej wysłał balony na gorące powietrze, które mają zapewnić transport wszystkim chętnym.
  • Ceremonia otwarca - Początek 6 sierpnia- Na cześć Jubileuszu, Królowa Jennah otwiera nową arenę gladiatorów na której będziecie mogli podziwiać walki inauguracyjne!
  • Zapal latarnie - Początek 6 sierpnia - Specjalne Latarnie Kryty, symbole nadziei ludzkości, zostały ustanowione w Divinity Reach. Weź pochodnie, a następnie weź udział w wyścigu wokół wszystkich latarni rozświetlając Krytę!
  • Wstąp Crown Pavilion - Początek 6 sierpnia - Sprawdź się w zupełnie nowej lokacji gdzie staniesz do walki z najpotężniejszymi wrogami ludzkości! Reprezentując różne miasta Tyrii, masz szansę zostać czempionem narodu i uzyskać dostęp do unikalnych nagród.
  • Podejmij wyzwanie Królowej - Queen’s Gauntlet - Początek 6 sierpnia - W specjalnym Wyzwaniu Królowej będziesz samotnie walczyć z coraz trudniejszymi przeciwnikami.

Nowe nagrody

Mechanizmy zegarowe - Technologia mechanizmów jest najnowszą i najlepszą innowacją w Tyrii. Części Watchwork mogą być stosowane w nowych recepturach rzemieślniczych lub jako waluta w Crown Pavilion do zakupu przedmiotów, takich jak nowe runy i receptur Sigil, toniki Watchknight lub nowego zestaw broni Sovereign. Można nawet znaleźć przepis aby stworzyć Watchwork Device Portal, który pozwala na stworzenie prywatnego portalu!

Mini Watchknight - Jak już ukończysz meta-achievement powiązany z najnowszym wydarzeniem, otrzymasz miniaturkę Watchknighta wzorowaną na nowych mechanicznych strażnikach Królowej Jennah

Nowe Funkcje

Portfel na waluty - Od teraz wszystkie środki płatnicze będziesz mógł przechowywać w jednym miejscu. Każda postać uzyska dostęp do portfela gdzie będzie mogła korzystać ze wszystkich twoich tokenów za lochy, monet, karmy, laurów, Guild Commendations, Fractal Relics, Badges of Honor, gemy i glory. Po zalogowaniu się na postać, wszystkie posiadane przez nią środki płatnicze zostaną dodane do jednego wspólnego portfela.

Kolejka solo w trybie PvP - Samotne kolejkowanie na turnieje PvP pozwoli na walki dwóch drużyn z losowo dobranymi graczami, dzięki czemu nie trafimy już na wcześniej zorganizowaną grupę graczy. Solo Arena będzie posiadać własny ranking najlepszych graczy, który nie będzie kolidował z tabelą grupową.

Bonusowe nagrody za lochy - Każdego dnia gdy ukończysz jakąś unikalną ścieżkę lochu w trybie explorable lub story otrzymasz bonusową nagrodę za jej ukończenie - od 1 do 3 gold za loch explorable, zależnie od jego długości i stopnia trudności oraz 50 silver za loch story. Gwarantowana nagroda pieniężna otrzymywana z pokonanych bossów została usunięta, zamiast niej otrzymasz powyższą nagrodę za ukończenie danego lochu; wszystkie pozostałe nagrody z bossów nie uległy zmianie. Te działanie zmotywuje graczy do częstszego udziału w najniebezpieczniejszych lochach Tyrii.

Ulepszone nagrody za championy - Każdy pokonany championy będzie nagradzał graczy dodatkową torbą z łupem, w której znaleźć się będą mogły rzadkie materiały rzemieślnicze, przedmioty zapewniające punkty umiejętności i wiele innych!

System rotacji minigier - Kandydaci do Rady Kapitańskiej obiecali wprowadzenie nowego systemu oferującego ekscytujące mini-gry dostępne dotychczas w grze. Początkowo w rotacji dostępne będzie Sanctum Sprint, Keg Brawl, Southsun Survival i Crab Toss. Aby wziąć udział w mini-grze należy porozmawiać z nowym NPC w Lions Arch, który zapewni dostęp do aktualnej dziennej mini-gry.

Ulepszony poziom detali efektów - Nowy system poziomu detali pozwoli na wyłączenie takich efektów jak ogniste kule, smugi pozostawiane przez bronie, czy nawet ognisty oddech smoków. System ten pozwoli na wyłączenie tych efektów w sytuacji gdy mnogość efektów specjalnych zakrywa całe pole bitwy. Nowy system z czasem będzie umożliwiał wyłączenie jeszcze większej ilości efektów w celu zachowania przejrzystości w czasie bitwy. Niezależnie czy będziesz w lochu, w normalnej lokacji, czy na WvW wszędzie będziesz mógł wyłączyć zbędne efekty.

Nowa umiejętność WvW – Supply Mastery - Zostań Mistrzem Zaopatrzenia z nową umiejętnością dostępną w trybie WvW. Dostępne będą takie bonusy jak: zwiększenie prędkości podnoszenia zapasów czy możliwość na otrzymanie zwrotu zużytych zapasów.

Permanentne finiszery - Wraz z tą aktualizacją dodany zostanie system pozwalający na wybranie standardowego finiszera dla trybu PvP i WvW. Wystarczy wybrać jeden z posiadanych finiszerów aby przerobić go na swój standardowy, a gdy ten już się znudzi zawsze pozostanie możliwość wybrania nowego. Przygotujcie się na zupełnie nowe finiszery dostępne w Gem Store!

opublikowane przez: Quise