122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Rytlock’s Critter Rampage Game i chińska beta 19.04.2013
guildwars2.com

nius

Nagłówek

Arenanet przygotowała niespodziankę dla wszystkich miłośników oldschoolowych gier platformowych. Po ciepło przyjętej aktualizacji "Super Adventure Box" przyszła pora na "Rytlock’s Critter Rampage Game".

1

Początkowo chciano stworzyć tylko trailer nieistniejącej gry za pomocą kilku pixelowych animacji i programu After Effects, ale ostatecznie artysta Delly Sartika tak został pochłonięty przez to zadanie że stworzył on grywalną wersję gry której miało nie być.

Na oryginalnej reklamie "Super Adventure Box" możecie zauważyć pierwszą wersję Rytlockowej gry platformowej. Delly poświęcił jakieś trzy tygodnie na stworzenie obecnej finalnej wersji. Tutaj znajdziecie link do gry "Rytlock’s Critter Rampage Game".

Porady:

  • Radzimy najpierw zapoznać się z Easy Mode.
  • W grze możesz znaleźć 10 ukrytych skarbów.
  • Gra ma cztery specjalne zakończenia: trzy dla Rytlock Mode oraz jedno dla Easy Mode
  • Aha i pamiętaj o częstym zapisywaniu gry.

3

Dodatkowo potwierdzono informacje o chińskich zamkniętych beta testach Guild Wars 2. Na konferencji prasowej w Pekinie Colin Johanson i Isaiah Cartwright ogłosili że pierwsza beta będzie rozpocznie się 2 maja i potrwa aż do 9 maja.

4

opublikowane przez: Quise