122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Scarlet uderzy 20 sierpnia! 14.08.2013
guildwars2guru.com

nius

Nagłówek

Zapewne słyszeliście o Scarlet? Tajemniczej osobie stojącej za całym zamieszaniem związanym z piratami Aehterblade, którzy byli powiązani ze śmiercią członka Rady Kapitańskiej Lwich Wrót, gdzie wraz z Ellen Kiel prowadziliście śledztwo w sprawie tego okrutnego morderstwa. Wszystko to działo się w trakcie trwania czerwcowych aktualizacji - Dragon Bash i Sky Pirates of Tyria.

Jak wiecie nasza tajemnicza Scarlet maczała także palce w trwających obchodach 10 rocznicy panowania Królowej Jennah w Divinity Reach. Teraz najwyraźniej przyszła pora na zakłócenie nadchodzącej przemowy Królowej Jennah. Poniżej możecie zapoznać się z niespodziewaną przesyłką, którą w dniu dzisiejszym otrzymała redakcja serwisu GuildWars2Guru.com. W przesyłce znaleziono kopertę z wierszem i stylowym zegarkiem. Natomiast jeżeli wejdziecie na oficjalną stronę zapowiadającą najnowsze wydarzenia zauważycie że pomazał wizerunek królowej Jennah. Czyżby Scarlet szykowała zamach na życie Królowej?

Tick tock goes the clock

It's almost time for time to stop

Something you all must understand

Your world is built on fog and sand

You're out of time, your jig is done

It's time for Scarlet to have her fun

She has some hard lessons to teach

To the people of Divinity's Reach

So mark the date in permanent ink

The hour is later than you think

On the twentieth day she'll start her games

And warm her hands over Kryta's flames!

zegar

opublikowane przez: Quise