122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Serwery polskiego community 06.08.2012
guildwars2.pl

Inne

Nagłówek

Hmm... tutaj miał być news dotyczący startu ankiety wyboru serwera, ale dosłownie dziesięć minut przed jej publikacją dostaliśmy informację od NCSoftu o tym, że lista serwerów wciąż nie jest potwierdzona (cytat z mejla znajdziecie w rozwinięciu newsa), dlatego też niestety zmuszeni jesteśmy odsunąć akcję o jakiś czas.

Żeby jednak nie zostawiać Was w ciemności powiem, że będzie to akcja przeprowadzana wspólnie przez dwa największe wortale poświęcone Guild Wars 2, przy pełnym wsparciu polskich portali o grach. Na bieżąco kontaktujemy się w sprawie serwerów z przedstawicielami twórców gry i jeśli lista serwerów nie będzie dostępna w wyznaczonym przez nas deadline - ruszymy z ankietą zawierającą nieoficjalną listę. Planujemy wystartować 15 sierpnia, chyba, że do tego czasu dostaniemy konkretną informację zwrotną od Areny lub NCSoftu.

Hi Darius,

I'm afraid we don't have a server list ready to release as yet, I will try and give you a decent heads up when we wil announce it.

Believe me this is one of the most requested items within the community at present.

Cheers,

Aidan

opublikowane przez: Tom Stone