122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Specjalizacja: Guardian – Dragonhunter 08.05.2015
www.guildwars2.com

nius

Nagłówek

Nie dając dużo czasu na ochłonięcie po pierwszej prezentacji, Arena Net ujawnia kolejną specjalizację jaką będziemy mogli zagrać w nadchodzącym dodatku. Karl McLain przedstawia Dragonhunter’a.

1

Tak jak wcześniej przedstawiony mesmer otrzyma możliwość używania tarczy, tak od dodatku Guardian w swoim ekwipunku będzie mógł zatrzymać długi łuk, a wraz z nim pojawią się nowe umiejętności oraz zmiany, niektóre zaprezentowane na powyższym filmie.

The Virtue

  • Spear of Justice – dotychczas The Virtue of Justice umożliwiał nam i sojusznikom podpalenie przeciwnika. Jednak wraz z pojawieniem się nowej specjalizacji, będzie to wyrzucony spear, który przebijając się przez grupę przeciwników, zwiąże ich na tak długo, jak długo będą znajdować się w zasięgu umiejętności. W trakcie trwania efektu splątania/połączenia, przeciwnicy będą podpalani.
  • Wings of Resolve – Dragonhunter korzystając z Virtue of Resolve już natychmiastowo nie uleczy swoich sojuszników. W zamian jednak, otrzyma świetliste skrzydła, dzięki którym wykona skok na określony obszar, w którym uleczy stojące tam postacie, a przy odpowiednim dostosowaniu traitów, będzie mógł zadać obrażenia przy lądowaniu.
  • Shield of Courage – aktywowanie Virtue of Courage stworzy tarczę przed guardianem, która będzie chronic tak jego jak i sojuszników przed pociskami. Słabym punktem jest jednak brak obrony z pozostałych stron.

Longbow Skills

    Przedstawiając sylwetkę Dragonhuntera podkreślono, iż udostępniając mu długi łuk, dają możliwość wspierania sojuszników z daleka. Wizualnie, zamiast typowych strzał, dragonhunter będzie wystrzeliwał sporej wielkości świetliste pociski.
  • Symbol of Energy – obszar oznaczony przez guardiana za pomocą łuku, nałoży walczącym sojusznikom efekt vigoru.
  • Deflecting shot – użycie tego skilla w odpowiednim kierunku jak i czasie pozwoli zniszczyć zbliżające się pociski przeciwnika.

Pułapki utkane ze światła

Jedną z nowych umiejętności dragonhuntera będzie możliwość stawiania pułapek opartych na atrybucie światła i tak jak przypadku pozostałych, uaktywniają się gdy przeciwnik w nie wpadnie, nakładając mu kondycje czy też zadając obrażenia. Jedną z nich będzie Dragon’s Maw. Dodatkowo, leczenie jakie będzie wykonywać guardian, nasyci światłem ziemię, a tym samym ustawiając pułapkę, która nieaktywowana odnawia małą ilość życia. Jednakże gdy przeciwnik wejdzie w ową, ta wybuchnie lecząc dragonhuntera o wiele mocniej niż podczas jej stawiania, oślepiając również przeciwnika na pewien czas. Odpowiednie ustawienie traitów może sprawić, iż każda z pułapek będzie nakładać bleeding na wrogów.

opublikowane przez: Tłumaczenie - Vilenya