122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Specjalizacja: Necromancer - Reaper 15.05.2015
guildwars2.com

nius

Nagłówek

Witajcie śmiertelnicy! Oto przed wami kolejna odsłona specjalizacji, tym razem dotyczącej Nercromancera – The Reaper.

1

Podobnie jak poprzednie dwie klasy i ta otrzymuje kolejną broń do swojego ekwipunku, której nie mógł wcześniej dzierżyć – a dokładniej, miecz dwuręczny. Dzięki nowym umiejętnościom, ma stać się mrożącym krew w żyłach przeciwnikiem, z którym spotkanie na polu bitwy nie będzie należało do przyjemnych.

Horror

  • Shroud Knight – tak nazywa się pierwszy trait, który odblokowuje całkowicie nowe umiejętności podczas aktywowania Death Shroud skupiające się głównie na walce melee. Dodatkowo, jeśli zostanie aktywowany Reaper’s Shroud postać otrzymuje kosę utkaną z cienia wraz z unikalnymi efektami, które będą tym samym ostrzeżeniem dla przeciwnika. Skill dostępne podczas Reaper’s Shroud będą posiadać podobne efekty jak te, które otrzymywał gracz przy używaniu Death Shrouda, jednakże większy nacisk zostaje położony na zbliżenie się, pozostanie w bliskiej odległości od przeciwnika.
  • Death’s Charge – postać zaczyna wirować przy równoczesnym szybkim przesuwaniu się w wybraną stronę, zadając obrażenia przeciwnikom, którzy znajdą się na jego drodze. Na samym końcu natomiast dasha wybucha trującą chmurą.
  • Death’s Charge zastępuje Dark Path pozyskiwaną przy używaniu Death Shrouda. Chill nakładany przez starą umiejętność będzie kondycją w innym, nowo pozyskanym skillu.

Mrożące krew w żyłach

Kondycja chill była wyjątkowo związana tematycznie z postacią Necromancera, w tym kierunku, ale krok dalej, zostały poczynione zmiany. Większość traitów będzie czerpać korzyści z chilla bądź też w różny sposób go nakładać.

  • Shivers of Dread– przy nakładaniu feara nakładasz również chilla.
  • W związku z udostępnieniem możliwości walki w zwarciu, twórcy postanowili nie zniechęcać graczy do używania feara. Dodatkowe spowolnienie pozwoli dogonić przeciwnika i zaatakować go z bliska.
  • Cold Shoulder– nałożony chill trwa dłużej oraz zmniejsza obrażenia jakie zadaje Tobie zamrożony przeciwnik.
  • Zwiększenie czasu trwania zmrożenia pozwala Reaperowi pozostać dłużej w bliskiej odległości od przeciwnika, by móc zadać najwięcej obrażeń, a dzięki zmniejszonej sile ataku, wróg nie posiadający odpowiedniego zrzucania kondycji jest skazany na naszą łaskę.

Greatsword

Pierwszą rzeczą jaką będzie można zauważyć podczas gry Reaperem to fakt jego zwolnionych ataków. Jest w tym nie tylko cel, ale także ukryta moc. Twórcy pragnęli odzwierciedlić to, co w większości horrorów możemy uświadczyć – wolny potwór, który gdy już do nas dotrze i złapie w pułapkę, jednym uderzeniem zmiecie z powierzchni ziemi. Zatem choć nowy necromancer nie będzie wymachiwać mieczem tak jak inne profesje, to siła ataków będzie zdecydowanie większa, niż kogokolwiek innego.

Najważniejszą umiejętnością Reapera będzie Gravedigger. Polega on na skumulowaniu energii i uderzenie nią w przeciwników znajdujących się w miejscu wybuchu. Skill ten posiada bardzo duży przelicznik, może zatem być wyjątkowo bolesny. Dodatkowo, jeśli uderzy on we wrogów posiadających poniżej 50% życia, zostanie drastycznie zmniejszony czas na jego odnowy. Nie wszystkie skille posiadają tak ogromną ilość obrażeń. Pozostałe muszą uderzyć kilkakrotnie bądź też nie będą tak bardzo niszczące, jednakże wszystkie mają za zadanie dać satysfakcję w samym wyczekiwaniu na śmierć przeciwnika.

Krzyk śmierci

By nowy Necromancer mógł współgrać całkowicie z dwuręcznym mieczem otrzyma również i zestaw shoutów. W przeciwieństwie jednak do standardowych, znanych nam z innych profesji shoutów, te będą zadawać obrażenia, których ilość zależna będzie od ilości przeciwników, jakich dotknie. Jest to swego rodzaju nagroda za wbicie się w samo centrum walki, by zaatakować najwięcej wrogów jak się da.

  • Rise! - jest to jeden z nowych shoutów, którymi będzie posługiwać sie Reaper. Może uderzyć maksymalnie pięcioro przeciwników, zadając im niewielkie obrażenia, ale jednocześnie przywołuje jagged horror za każdego uderzonego wroga. Choć nie jest to wyjątkowo mocna umiejętność w walce przeciw jednemu przeciwnikowi, jest bardzo potężną bronią w większym starciu. Należy również wspomnieć o traitach, które pozwolą zmniejszyć odnowę shoutów w zależności od ilości wrogów, których on uderzy.

opublikowane przez: Tłumaczenie: Vilenya