122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Specjalizacje: Mesmer - Chronomancer 25.03.2015
www.guildwars2.com

Newsy

Nagłówek

Arena Net wraz z ogłoszeniem przygotowywania dodatku Heart of Thorns, poinformowała również o wchodzących wraz z nim specjalizacjach dla każdej obecnie dostępnej klasy jak i dla wchodzącego, Revenanta. Jako pierwszą specjalizację przedstawioną w szczegółach wraz z promującym nią filmem, jest chronomancer, rozwinięcie klasy Mesmera.

1

Jak widać na powyższym filmiku, Mesmer otrzyma możliwość korzystania z tarczy w nadchodzącym dodatku, a wraz z nią nowe umiejętności, przedstawione na promującym go filmie.

Shield Skills

  • Jednym z nowych umiejętności, nabywanych poprzez używanie tarczy, jest Tides of Time. Polega ona na wypuszczeniu ściany energii od chronomancera, która wędruje w przód na określoną odległość, pochłaniając wszystkie iluzje, które znajdą się na jej drodze. Gdy natrafi na przeciwników, zostaną oni zestunowani na krótki okres czasu, a sojusznicy otrzymają przyśpieszenie. Gdy fala dotrze do końca swojego zasięgu, wraca z powrotem do chronomacnera, ponownie nakładając efekty postaciom przez które będzie przechodzić. Mesmer może zmienić swoją pozycję w trakcie powrotu ściany, tym samym zmieniając drogę, którą będzie ona wracać do niego. Powrót fali zmniejsza czas jej odnowy o połowę.
  • Kolejną umiejętnością, jaką pozyskuje chronomancer jest Well of Precognition . Studnia ostrzega sojuszników przed zagrożeniami sprawiając, iż ich ataków nie można zablokować. Natomiast gdy czas trwania studni dobiega końca, wybucha ona nakładając na sojuszników efekt uniku dla każdego nadchodzącego ataku.

Alacrity

Chronomancer otrzymuje dostęp do nowego efektu zwanego Alacrity. Jest to przeciwieństwo zamrożenia, a dokładniej przyśpieszenie odnowy umiejętności, a nie jak w przypadku chilla – spowolnienie. Chronomancer jest jedyną postacią, która będzie miała dostęp do nakładania tego efektu sobie, swoim iluzjom jak i sojusznikom. Również odpowiednie rozplanowanie traitów może sprawić, iż efekt będzie częściej nakładany.

Shatter Skill F5

Ostatnią zmianą mechaniczną, jaka nadejdzie po wprowadzeniu dodatku, jest dodatnie piątego rozbicia iluzji – Continuum Split oraz Shift. Aktywując Continuum Split poświęcamy wszystkie aktywne iluzje na rzecz rozszczepienia czasu na okres zależny od liści poświęconych iluzji. Gdy efekt dobiegnie końca bądź też gdy użyjemy Contiuum Shift, zostaniemy cofnięci w czasie do miejsca, w którym uaktywniliśmy Split. Cofnięcie to wpływa na wszystkie umiejętności, które posiadamy wraz z elitarnymi, jak i dotyczy życia, endurance, czy też odnowień skilli. Innymi słowy przywraca nam czy też resetuje wszystkie zużyte umiejętności. Odpowiednie wykorzystanie daje niewyobrażalną przewagę.

opublikowane przez: Tłumaczenie - Vilenya