122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Stress Beta Test dla posiadających konto GW2 10.05.2012
Facebook

Beta

Nagłówek

Jeśli już stęskniliście się za Guild Wars 2, to nadarza się kolejna okazja, żeby sobie odrobinkę pograć. Cytując twarzoksiążkę Areny:

"We’ll be conducting a stress test on Monday May 14 from 11 AM to 6:00 PM PDT (-7 GMT). This special test event is open only to Pre-Purchase customers who have registered their accounts....."

Czyli, w wolnym tłumaczeniu: Stres-test przeprowadzony zostanie w poniedziałek 14 maja od 11 rano do 6:00 popołudniu PDT (od 20:00 do 3:00 czasu Polskiego). W tym wydarzeniu mogą uczestniczyć tylko klienci posiadający wersję Pre-Purchase gry, którzy zarejestrowali swoje konta. Podczas tego testu uczestnicy pomogą w przeprowadzeniu ważnych testów jak i przyczynią się do rozwiązania niektórych problemów które zostały zidentyfikowane w trakcie pierwszego Beta Weekendu. Wszystko co musimy zrobić, to po prostu grać normalnie na nowym lub już istniejącym koncie, używając tego samego klienta gry. Musimy pamiętać, że z uwagi na charakter testów (stres-test serwerów), mogą pojawić się w grze pewne problemy z wydajnością.

opublikowane przez: Darry