122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Super Adventure box 01.04.2013
gw2.com

aktualizacja

Nagłówek

1 kwietnia

Wkrocz do wspaniałego świata pełnego wyzwań i cudownej grafiki! Czy masz to czego potrzeba by przebrnąć przez TRZY NIESAMOWITE POZIOMY pełne platform, zagadek i przeciwników?

Nowe możliwości

01

SPOTKAJ MOTO!

Ten twórczy asura stworzył Skrzynię Super Przygody, pierwszy i jedyny w Tyrii symulator wirtualnej rzeczywistości. Moto po raz pierwszy udostępnia dostęp do swego dzieła poszukiwaczom przygód - po prostu spotkajcie go w Rata Sum!

02

SUPER NIESAMOWITA GRAFIKA!

Wyposażony w 256 kolorową grafikę, Skrzynia Super Przygody, jest ucztą dla konesera gier! Twoja postać nigdy nie odkrywała świata w ten sposób!

03

TRZY NIESAMOWITE POZIOMY!

Moto stworzył trzy poziomy pełne grzybów pogo, zagadkowych platform, króliczych tornad i wiele więcej! I nie bój się upadać - wyłączyliśmy obrażenia od spadania podnosząc wskaźnik zabawy!

04

WIELKA FRAJDA, WIELKIE NAGRODY!

Będziesz zdobywać "bańki" zabijając przeciwników i zwiedzając wirtualny świat Skrzyni Super Przygody. Wymieniaj bańki na bronie bądź umiejętności od sklepikarzy wewnątrz Skrzyni, lub wykupuj za nie specjalny wygląd dla swoich broni od samego Moto!

Masz jakiś problem? Przeczytaj FAQ

Przy okazji zapraszamy do lektury nowego artykułu.

opublikowane przez: Quise