122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Generator sygnatur

Generator sygnatur

Generator Sygnaturek - czyli nasza drobna inicjatywa związana ze światem Guild Wars 2.

Dzięki temu narzędziu będziecie mogli w prosty i szybki sposób pokazać innym użytkownikom for internetowych nie tylko wasze oddanie serii Guild Wars, ale również pokazać swoje osiągnięcia w grze oraz dane na temat swojej postaci.

Generowanie sygnatur jest intuicyjne, a proces nie potrwa dłużej niż 10 minut... chyba, że zechcecie dopieścić swoje dzieło równie mocno, co swojego awatara, którym przemierzacie świat Tyrii.

Przejdź do generatora

Jak to działa?

Generator jest bardzo prosty w użyciu - po podaniu wszystkich danych oraz wybraniu odpowiednich efektów, wystarczy kliknąć guziczek "Generuj" i skopiować powstały kod do swojego forumowego podpisu.

Aby maksymalnie ułatwić sobie sam proces tworzenia sygnatury, zachęcamy do przeczytania kilku poniższych zdań.

Style

Chcieliśmy, by nasz generator trafiał w gusta jak największej liczby odbiorców. W związku z tym zaproponowaliśmy kilka znacznie różniacych się od siebie stylów. Każdy z nich ma swoje tła, odrębną kolorystykę napisów i odmienną pulę efektów.

Prosimy o wasze wsparcie - jeśli spodobał wam się generator i chcielibyście na bieżąco wiedzieć o jego nowych wersjach (jak również o innych newsach ze świata Guild Wars) polubcie nasz profil na Facebooku lub Google+.

Przykładowe Podpisy

Efekty

Po wybraniu stylu, tła, oraz awatara, pozostaje nam jeszcze nałożenie efektów. Dzięki nim każda wygenerowana w naszym serwisie sygnatura ma szansę być naprawdę unikalna. Za jednym razem można użyć maksymalnie czterech.

O czym należy pamiętać?

a) W każdym slocie dostępne są wszystkie przypisane do danego stylu efekty. Nawet, jeśli użyjemy jakiegoś wcześniej, możemy nałożyć go po raz drugi. Czasami daje to bardzo ciekawe efekty – nie warto więc się ograniczać.

b) Efekty nakładają się na sygnaturkę warstwami. Wygląda to tak:

Warstwy

Nie da się przesunąć tła, awatara czy odznaki (o odznakach za chwilkę). Można jednak kontrolować kolejność wyświetlania efektów wiedząc o tym, że na samym dole wyświetla się efekt numer 1, a efekt numer 4 zawsze znajduje się nad pozostałymi trzema. Dzięki temu żadna broń nie schowa się pod śniegiem, a symbol profesji nie utknie pod pnączem.

Odznaki

Odznaka stanowi ostatnią warstwę sygnatury. Zawsze można wybrać tylko jedną. Dodają one podpis, który najlepiej charakteryzuje nasz styl gry lub wskazuje na pełnioną w gildii funkcję.

Odznaki

Jeśli macie jakieś propozycje lub zauważycie błędy w działaniu generatora - kontaktujcie się z nami przy pomocy formularza kontaktowego. Jest to pierwsza wersja tego narzędzia – opublikowana jeszcze przed premierą samej gry. Po paru miesiącach zabawy na pewno wielu z Was będzie miało ciekawe pomysły odnośnie tego, jakie dane powinny znaleźć się na sygnaturce. Z chęcią wysłuchamy wszystkich sugestii.

Przejdź do generatora