122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Szykujcie się do wiosennego turnieju WvWvW! 08.03.2014
www.guildwars2.com

Newsy

Nagłówek

Szykujcie się do wiosennego turnieju WvWvW! ArenaNet zgodnie z obietnicą ukazuje więcej szczegółów odnośnie tego wydarzenia. Wszystko zacznie się 28 marca i potrwa do 30 maja.

1

Na początek kilka słów wstępu odnośnie systemu turniejowego. Będzie on przeprowadzony według systemu szwajcarskiego co pozwoli na dopasowanie do siebie przeciwników na podobnym poziomie.

1

Pierwsza runda turnieju dopasuje serwery do konkretnych lig, uwzględniając ich miejsce w światowym rankingu. Po tej rundzie, serwery zostaną dopasowane w zależności od zdobytych w turnieju punktów. Taka selekcja będzie miała miejsce po każdej rundzie. Jeśli dwa serwery osiągną taką samą ilość punktów, wyżej w turnieju będzie usytuowany ten, który ma lepszy wynik w światowym rankingu. Taki dobór przeciwników, pozwoli na uzyskanie bardziej wymagającej i ekscytującej rozrywki.

Zmiany w transferze między serwerowym

1

Aktualnie cena przenosin z jednego serwera na drugi zależy od populacji świata docelowego. Zostanie to zmienione i to miejsce w światowym rankingu serwera, będzie określało jego wartość.

1
1

Dodatkowo wprowadzone zostaną ograniczenia względem osób, które dokonają przenosin po 28 marca. Każdy kto przeniesie się po tym terminie, będzie mógł walczyć tylko na mapie Edge of the Mists. Jeśli przenosiny będą miały miejsce we wtorek, dostęp do Borderlands i Eternal Battleground będzie możliwo dopiero w piątek tego samego tygodnia. Oczywiście dostęp do Edge of the Mists nie będzie zablokowany by gracz mógł odblokować osiągnięcia. Zmiany te mają na celu zachęcenie gracza do świadomego wyboru serwera i granie na nim przez cały okres trwania turnieju.

Nagrody turniejowe

Na koniec turnieju, każdy kto odblokuje finalne osiągnięcie, otrzyma skrzynię zawierającą bilet turniejowy. Nagrodą będzie również unikalny tytuł, a najlepsi gracze otrzymają limitowany Doylak finisher.

1

Liczba biletów będzie uzależniona od pozycji serwera w turnieju. Bilety będzie można wymieniać na nagrody w tym i kolejnych turniejach. Jeśli podczas turnieju walczyłeś na różnych serwerach, nagroda zostanie przyznana względem tego serwera, który gracz reprezentował najdłużej. Dodajemy również Battle Historian NPC, który będzie pokazywał, z którym serwerem gracz jest powiązany. Poniższe tabelki ukazują wspomniany system nagród.

1

Oprócz powyższych nagród, będą przyznawane skrzynie w zależności od indywidualnych osiągnięć gracza. Ci gracze, którzy nie zdobędą wystarczającej ilości biletów by zakupić broń, będą mogli utworzyć ją w Mystic Forge

Do zobaczenia na WvWvW!

opublikowane przez: KrzysheK