122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Tajemnica Southsun Cove 07.05.2013
guildwars2.com

aktualizacja

Nagłówek

14 maja

Kłopoty zbierają się nad tropikalną wyspą Southsun Cove.

Kupcy i handlowcy należący do Konsorcjum zapewnili schronienie uchodźcom wygnanych z ich własnych ziem przez Legion Ognia i Dredge, jednak wielu z tych nowo przybyłych czuje się na wyspie bardziej jak więźniowie niż goście . Nowi osadnicy są o krok od wywołania zamieszek, a dodatkowo coś - lub ktoś - sprawia że lokalna fauna zaczyna atakować mieszkańców, to do Ciebie i inspektor Kiel będzie należało zadanie stłumienia zamieszek i odkrycia tajemnicy Southsun!

Nowe możliwości

1

Zachowaj spokój na Southsun Cove

Inspektor Ellen Kiel z Lionguard otrzymała zadanie przywrócenia porządku na wyspie, ale nie może tego zrobić sama. W tym zupełnie nowym wydarzeniu, będziesz współpracować z Elien Kiel zapewniając ochronę osiedli na Southsun Cove i odkrywając źródło tajemniczych ataków zwierząt!

2

Rozluźnij się przy nowej grze Crab Toss!

Aby oderwać się od problemów dnia codziennego osadnicy stworzyli nową plażową grę w podrzucanie kraba (ang. Crab Toss). W tej instancjonowanej mini-grze, gracze starają się zdobywać punkty poprzez przechwytywanie kraba pustelnika wytrzymując ataki Kark. Czeka nas fantastyczna zabawa w słońcu!

3

Pułapki w trybie World vs. World

Pułapki są szatańskimi przedmiotami, które można nabyć od kupców na mapach WvW. Zobaczymy m.in. pułapki obszarowe wykrywające niewidzialnych wrogów, jak i takie przez które stracą oni niesione zaopatrzenie. W najbliższych miesiącach zobaczycie jeszcze więcej sposobów na wprowadzenie chaosu do Mgieł!

4

Więcej korzyści z World vs. World

Ulepszamy sposoby zdobywania doświadczenia World XP! Od teraz bedziesz nagradzany za jeszcze większą game działań w Mgłach, poczynajac od niszczenia machin oblężniczych, naprawy murów, eskortowania i wiele więcej.

5

Koniec Culling

Po zniesieniu Culligu w trybie WvW pora teraz na cały żyjący świat Tyrii. Przez usuniecie limitu wyświetlanych postaci, zwiększymy jeszcze bardziej doświadczenia płynące z odkrywania zapełnionego graczami świata.

Tapeta

1

opublikowane przez: Quise