122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

The Bazaar of the Four Winds 02.07.2013
guildwars2.com

aktualizacja

Nagłówek

W przyszłym tygodniu wszyscy kupcy Tyrii zgromadzą się w zupełnie nowym miejscu, by sprzedawać swoje towary. Wszystko to za sprawą The Bazaar of the Four Winds, gdzie poza szemranymi postaciami i ryzykownymi transakcjami, w tym roku znajdziemy także mistyczny, latający statek - Zephyr Sanctum, który przywiezie nam nowe magiczne kryształy oraz wspaniałe umiejętności ruchowe dla kupców jak i graczy! Dołącz do zabawy i poczuj dreszczyk emocji zarówno w handlu jak i nadchodzących wyścigach!

Wydarzenia

  • Developer Livestream - Przekonaj się co Cię czeka oglądając w poniedziałek 8 lipca o 21:00 (GMT+2) livestream z deweloperami na platformie twitch.tv
  • Belcher’s Bluff - Początek 9 lipca - Weź udział w grze i sprawdź się w konkursie picia soku z Omnomberry - nowej permanentnej mini-grze. Pamiętaj że gdy pokonasz już wszystkich zawsze będziesz mógł wyzwać swoich przyjaciół.
  • Sanctum Sprint - Początek 9 lipca - Weź udział w zwariowanym wyścigu, tutaj liczy się przebiegłość, zręczność i kilka nowych dodatkowych zdolności. Do zobaczenia na mecie!
  • Lessons from the Sky - Początek 9 lipca - Opanuj Wiatr, Słońce i pioruny, a będziesz zdolny do przejścia Labyrinthine Cliffs, w którego zakamarkach znajdziesz Sky Crystals.

Nowe nagrody

1

Aspect Back Items

Ukończ Sanctum Sprint, a otrzymasz jeden z trzech nowych przedmiotów na plecy, reprezentujących aspekt wiatru, słońca i piorunów.

Personal Quartz Node

Gdy już ukończysz meta-osiągniecie dostępne dla tej aktualizacji, w Twojej instancji domowej znajdzie się źródło z nowym minerałem możliwym do zebrania raz dziennie. - Quartz. Wraz z nowym minerałem dodane zostaną nowe recepty do craftingu.

Model statku Zephyr Sancrum

Po ukończeniu osiągnięcia Lessons from the Sky, otrzymasz model statku, który będziesz mógł podziwiać nawet wtedy gdy jego pierwowzór będzie już daleko za horyzontem.

Nowe funkcje

2

System nagród za osiągnięcia

Od tej aktualizacji gracze będą mogli zdobywać nowe nagrody w postaci broni, zbroi i innych permanentnych dodatków, wraz z kolejnymi punktami osiągnięć będziesz zdobywać nowe przedmioty. Zdobyć będziecie mogli również laury, złoto, klejnoty, potężne przedmioty, a także nagrody dla trybu PvP i WvW po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów osiągnięć. Nagrody otrzymamy również za te punkty, które już masz na koncie.

Nowe, ulepszone menu Achievementów

Nasze nowe UI usprawni sposób śledzenia postępu konkretnych osiągnięć.

3

Nowa mapa PvP - Skyhammer

Sprawdź naszą nową mapę PvP - Skyhammer. Jest to asuriańskie przepakowane najnowszymi technologiami laboratorium pełne skoczni czy rozwalających się paneli podłogowych. Znajdziesz tu także wielkie działo. Walcz o władzę nad trzema punktami kontrolnymi i wielkim działem, za którego pomocą pogonisz wroga! Aha i upewnij się dwukrotnie zanim postawisz krok w przód, nigdy nie wiesz kiedy stracisz grunt pod nogami.

4

Nowe umiejętności WvW

W ręce graczy oddane zostaną dwie kolejne umiejętności - Build Mastery oraz Repair Mastery, które efektywniej pozwolą zarządzać zapasami drużyny.

opublikowane przez: Quise