122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

The Dragon's Reach: Part 1 30.07.2014
www.guildwars2.com

Newsy

Nagłówek

Sezon 2 trwa. Zagrożenie wiszące nad Tyrią coraz szerzej rozpościera swoje skrzydła. Mordremoth nie próżnuje i każdy, absolutnie każdy musi się przygotować do zmierzenia się z nim oraz jego siłami. Ataki stają się coraz śmielsze i rozleglejsze. Każda z ras musi zrozumieć, że Mordremoth jest największym z zagrożeń jakie mogły spotkać Tyrię. Jednak każdy boryka się z własnymi problemami. Duchy, sługusy smoków i inne abominacje. Pomóżcie charrom i nornom by mogli zwrócić swe oczy na tego, który coraz śmielej atakuje nowe rejony świata. Jego korupcja rozszerza się a Concordia i Fort Salma to jedynie próbka jego możliwości. Inne regiony już wkrótce przekonają się że nigdzie nie jest bezpiecznie. Dodatkowo waypointy są zagrożone. Pnącza smoka osłabiają je. Czy malutka Taimi będzie w stanie zapobiec ich zniszczeniu?

1

1

1

1

1

Dodatkowo w Gem Store dostępny będzie nowy minis. A będzie nim Scruffy! Kieszonkowy golem Taimi może być Wasz! Oprócz tego pojawi się kamień teleportacji, który umożliwi graczowi powrót "do domu" bez opłat w przeciwienstwie do waypointów.

opublikowane przez: KrzysheK