122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

The Edge of the Mists - 4 lutego 28.01.2014
guildwars2.com

aktualizacja

Nagłówek

Walka z piratami Scarlet przenosi się do zupełnie nowego miejsca, poza czasem i przestrzenią - The Edge of the Mists

ArenaNet powoli odsłania karty.

Wraz z nową mapą WvW - The Edge of the Mists, do gry zostanie wprowadzony zupełnie nowy system kolejkowania graczy, który zyska na przejrzystości co poprawi osobiste odczucia graczy odnośnie jego aktualnego sposobu działania.

screen

O sposobie funkcjonowania systemu każdy gracz będzie mógł się przekonać w chwili gdy zechce wejść na jakąkolwiek mapę WvW po przez panel UI. Każda mapa ma od teraz własny przycisk wejścia, który wyświetla aktualne informacje o kolejce. Kiedy będzie możliwe przejście na mapę bez kolejki, na przycisku pojawi się napis "Ready", po którego wciśnięciu od razu zostaniesz przeniesiony na pole bitwy. W przeciwnym razie, przycisk będzie wyświetlał liczbę osób aktualnie będących w kolejce, po dołączeniu do kolejki, twoja pozycja w niej będzie na bieżąco aktualizowana, abyś wiedział ile osób jest jeszcze przed Tobą. W przypadku gdy nadejdzie twoja kolej, zostaniesz poinformowany o wyborze czy przenieść się na daną mapę, czy też pozostać na aktualnej.

Dodatkowo wprowadzone zostanie kilka mniejszych usprawnień poprawiających sposób korzystania z WvW UI. Wszystkie informacje o aktualnie toczących się walkach nie będą już wyświetlane tylko dla osób znajdujących się na głównym serwerze. Zmiana ta pozwoli śledzić wyniki WvW będąc na mapie overflow, w trybie PvP, w dungeonie, a nawet podczas gry z przyjaciółmi na innym serwerze. W trybie WvW naprawiono błędy związane z prawym przyciskiem myszy i zapraszaniem przyjaciół do drużyny, od teraz wyświetlane będą wszystkie właściwe opcje społecznościowe, a nie tylko sama opcja "Report". Naprawiona zostanie lokalizacja członków drużyny na mapie WvW oraz nazwa lokacji, po najechaniu kursorem na portret postaci.

Wraz z nadchodzącą aktualizacją Edge of the Mists, gracze będą mogli zanurzyć się w trybie WvW i zdobywać specyficzne nagrody, czekając na swoją kolej w walce na mapach WvW, które mają wpływ na tygodniowy wynik. Teraz proces czekania stanie się prostszy! Dołączajcie i walczcie o dobre imię swojego serwera.

opublikowane przez: Quise