122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

The Gates of Maguuma - Epizod 1 01.07.2014
www.guildwars2.com

Newsy

Nagłówek

Nie ma co się oszukiwać. ArenaNet kazało nam sporo czekać na kolejny sezon. Jedni czekali, inni temat puścili mimo uszu. Ale kontynuacja przygód już czeka. Spuścizna Scarlet aż prosi się o zbadanie. Zakłócenia z zachodnich krańców Brisban Wildlands wzywają śmiałków, by zbadali krok po kroku, co jest źródłem problemów. Dodatkowo Zephiryci potrzebują Waszej pomocy. Gdy opuścili Labyrinthine Cliffs, napotkali kłopoty w powietrzu. Znajdźcie ich statek i pomóż jego mieszkańcom. A jeśli jesteście wytrwali, dowiedzcie się co poszło nie tak.

1

Z pomocą przyjdą oczywiście miłosne duety Marjory i Kasmeer oraz Braham i Rox. Nie zabraknie również słodkiej Taimi z jej niesamowitym golemem o imieniu Scruffy! Razem z nimi może zdołacie ustalić o co w tym wszystkim chodzi. Z tego całego zamieszania korzystają również Inqueści. Miejcie się na baczności, spotkania z nimi, czy też ich wynalazkami, nie należą do najprzyjemniejszych. A jak tylko skończycie historię "The Gates of Maguuma" odblokujecie dostęp do osiągnięć które sprawdzą Wasze zdolności. Pokażcie co jesteście warci i odblokujcie nagrody. A idąc tropem nagród, dostępne będą nowe materiały do tworzenia ciekawych przedmiotów. Dodatkowo Gem Store wypuszcza nową kolekcję ubrań oraz możliwość posiadania mini Frostbite!

1

1

1

1

opublikowane przez: KrzysheK