122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

The Gates of Maguuma - Epizod 2 - Entanglement 15.07.2014
www.guildwars2.com

Newsy

Nagłówek

Pnącza, które zaatakowały Brisban Wildlands rozproszyły się po świecie. Dodatkowo pnącza atakują miejsce gdzie malutka Taimi została sama, w poszukiwaniu informacji o zagrożeniu. Spotkajcie się z Brahamem i ruszajcie jej na ratunek. Zegar tyka. Nowo odkryta lokacja w Dry Top kryje mnóstwo sekretów, czekających na odkrycie. Dowiedzcie się jak najwięcej o istotach zamieszkujących ten rejon i stańcie twarzą w twarz z nieznanymi zagrożeniami. Podążajcie dalej wcześniej obranym szlakiem w poszukiwaniu linii mocy. Ale pamiętajcie że w Dry Top poszukiwania nigdy nie są łatwe. Oczywiście ta część historii zostanie zapisana do dziennika każdej zalogowanej postaci, więc będziecie mogli powtórzyć te przygody ponownie. A za ukończenie tej części historii czekają nagrody!

1

1

1

1

1

Oczywiście jako dodatek gracze mają zapewnione nowe skiny do broni, nowe fryzury, finisher i minis. Wszystko w Gem Store!

1

1

1

opublikowane przez: KrzysheK