122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

The Origins of Madness - 21 stycznia 20.01.2014
guildwars2.com

aktualizacja

Nagłówek

Po raz kolejny mieszkańcy Tyrii będą zmuszeni do walki na dwa fronty...

The Origins of Madness to jedna z czterech przygód, która ma wprowadzić nas do wielkiego finału pierwszego sezonu living story. W The Origins of Madness staniemy do walki z monumentalną marionetką stworzoną przez Scarlet oraz podziemnym Wurmem, który będzie siał spustoszenie na obszarze Bloodtide Coast.

1

Spod skąpanych słońcep piasków Bloodtide Coast wydobył się gigantyczny, trójgłowy Wurm, który bez zawahania zniszczy wszystko i wszystkich w swym zasięgu. Zbierz się z innymi bohaterami i rusz stawić czoła jednemu z największych zagrożeń jakie niosła Tyria. Lecz mierzcie siły na zamiary, tylko dobrze skoordynowane działania elitarnych jednostek zapewnią sukces.

1

Ostatnie arcydzieło Scarlet sieje zgrozę wśród gór Lornars Pass. Ta monstrualna karykatura ostatnich tworów dworu królowej Jennah musi zostać powstrzymana. Dobrze zaplanowane ataki pozwolą na rozbrojenie tego giganta i powstrzymanie go przed odpaleniem morderczego działa. Ale nie sądźcie że będziecie walczyć tylko z nią. Pozostałe armie Scarlet tylko czekają by Wam przeszkodzić.

1

Walka z zagrożeniami nie jest łatwa, ale dzielni bohaterowie, którzy wytrwają zostaną sowicie nagrodzeni. Nowy wygląd strzelby, pierścienie, amulety, czy nawet zbroje ascendant czekają na Was. Dodatkowo egzotyczne przepisy, miniatura mechanicznego Moa i wiele więcej.

1

Evon Gnashblade i Black Lion Trading Company przygotowała w swej ofercie stylizowane wurmami dobra. Jeśli jesteś zainteresowany zajrzyj do nich! Olśnij znajomych miniaturowym wurmem czy też zniszcz swych wrogów nowym finisherem.

opublikowane przez: Quise & Krzyshek