122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

The Super Adventure Box powraca 3 września! 27.08.2013
guildwars2.com

aktualizacja

Nagłówek

The Super Adventure Box powróci do Tyrii w nowo zapowiedzianej aktualizacji Guild Wars 2. Moto przygotował dla Nas wiele nowych niespodzianek.

1

Wydarzenia

Continued Education - Gracze będą mogli znowu zagłębić się w świecie Moto i poznawać nowe zakamarki mapy World 2, na nowo zwiedzimy mapę Rapids i zwiedzimy nowe obszary takie jak Pain Cliffs i Storm Top, gdzie na końcu zmierzymy się ze śmiercionośnym bossem Storm Wizardem. Po drodze odblokujemy nowe przedmioty i usprawnienia, które pomogą nam w dalszej przygodzie.

2

Tribulation Mode - Najnowsze wyzwanie Moto będzie wymagało od graczy wytrwałości i kreatywnego myślenia. Wyzwanie to zmieni całkowicie Wasze spojrzenie na dotychczas poznane mapy World 1 i 2.

Nowe nagrody

3

Super Weapon Set - Gracze będą mogli nadać swoim bronią zupełnie nowy wygląd dzięki Super Weapon skinom, które będzie można wymieniać w zamian za Bauble Bubbles.

4

King Toad and Storm Wizard Weapons - Każdy chętny będzie mógł udowodnić swoją waleczność kupując nowe skiny broni, do których niezbędne materiały będą otrzymywane za pokonanie bossów dostępnych w SAB.

5

Mini Princess Miya - Gracze będą mogli stworzyć swoją własną miniaturkę Księżniczki Miya po przez wrzucenie do Mystic Forge miniaturki Moto i fragmentów ubrania.

Nowe Funkcje

6

Craft Ascended Weapons - Do świata Tyrii dodane zostaną nowe materiały i recepty, dodatkowo specjalnie dla Weaponsmith, Artificer i Huntsman poziom rzemiosła zostanie zwiększony do 500 poziomu. W ten sposób osoby, które zdobędą 500 poziom zostaną Grandmaster Crafters i poznają tajniki tworzenia nowych broni Ascended.

7

Legendary Weapon Updates - Bronie legendarne otrzymają bonus do statystyk, oraz slot Offensive Infusion, aby przystosować je do nowo wprowadzanych broni Ascended.

8

Account-Wide Magic Find - Magic Find zostanie usunięty jako wartość przedmiotu, od teraz będzie on dostępny jako wartość dla całego konta, która będzie dostępna dla każdej postaci na koncie.

opublikowane przez: Quise