122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Tuż przed premierą 15.08.2012
GuildWars2.com

Premiera

Nagłówek

Garść raczej technicznych informacji, jakie pojawiły się w nocy na temat Guild Wars 2. Pisząc techniczne nie mam wcale na myśli nieważnych, bo pierwszą z nich jest oficjalna lista serwerów, które dostępne będą dla graczy w chwili headstartu. Listę można przeczytać na oficjalnej stronie gry.

Drugą techniczną, acz istotną sprawą są terminy startu poszczególnych wersji gry. Przy okazji ich opisywania wspomnę jeszcze, że można już rejestrować wersje preorderowe, a czy będzie można na nich grać w stress testach - przekonamy się dziś wieczorem. Ale wracamy do terminów:

Gra dla posiadaczy wersji prepurchase, a więc posiadaczy 3-dniowego headstartu, ruszy 25 sierpnia 2012 o godzinie 9:00 czasu polskiego. Jednakże same serwery mogą ruszyć aż do trzech godzin wcześniej - więc gra może wystartować w każdej chwili od godziny 6:00 rano naszego czasu.

Posiadacze wersji preorderowej z jednym dniem headstartu zaczną zabawę o 9:00 naszego czasu w poniedziałek, 27 sierpnia 2012. Jak wspominałem wyżej - można już rejestrować wersje preorderowe na oficjalnej stronie rejestracyjnej.

"Zwyczajni" zjadacze chleba, czyli ci, którzy gry jeszcze nie zamówili i kupią ją w dniu premiery będą mieli możliwość zalogowania się do świata GW 28 sierpnia, we wtorek, od godziny 9:00 rano czasu polskiego. Co nie znaczy, że jeśli są zdecydowani na zakup nie mogą ściągnąć już teraz klienta - można go znaleźć między inymi w chmurze guildwars.com.

Warto również zapoznać się z kilkoma przydatnymi artykułami na naszej stronie, aby wiedzieć jakie są obecne wymagania sprzętowe, jak założyć i połączyć konta Guild Wars 2, jak stworzyć postać w grze oraz poczytać EULĘ i listę najcześciej zadawanych pytań.

opublikowane przez: Tom Stone