122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Twilight Assult - 1 października 29.09.2013
guildwars2.com

aktualizacja

Nagłówek

Plotki zostały zebrane, a szepty o zagrożeniu wyłaniają się z cienia. Kłopoty nawiedziły Twilight Arbor!

5

Wydarzenia

Szturm na Twilight Arbor - Z raportów Lionguard można wyczytać jasno. Coś złego dzieje się w Twilight Arbor. I nie chodzi tu tylko o standardowe działania w mroku, jakie są tam prowadzone od dłuższego czasu. Scarlet nie odpuszcza i znów szykuje swoją ofensywę przeciw wolnym ludom Tyrii. Nawet Caithe, zazwyczaj spokojna i opanowana, z niepokojem przyjmuje te informacje. Dlatego też, wzywa wszystkich chętnych bohaterów do zbrojnej walki ze Scarlet, by położyć kres jej destruktywnym uczynkom!

Developer livestream - 30 września - Przekonaj się co Cię czeka oglądając w poniedziałek 30 września o 21:00 (GMT+2) livestream z deweloperami na platformie twitch.tv

Nowa ścieżka w Twilight Arbor dla postaci na 80 poziomie - Wyrusz razem ze swymi przyjaciółmi by wspomóc Caithe! Pozbądź się strażników, unikaj pułapek, znajdź drogę do ukrytego ośrodka badawczego by finalnie... pokonać bestię ukrytą w samym sercu twierdzy

Nowe nagrody

4

W związku z nową częścią historii, za swoje osiągnięcia w Twilight Arbor, będzie można dostać lśniący, błyszczący back item. Tak by dać całemu światu do zrozumienia, że jesteś jednym z bohaterów!

5

Dodatkowo wprowadzone zostają rzadkie wersje broni z Twilight Arbor. Odwiedź to miejsca na wyższym poziomie trudności i jeśli Ci się poszczęści, zdobędziesz unikatową broń, lśniąca błękitnym blaskiem.

A gdyby było mało, po całej dżungli Maguuma, możesz znaleźć porozrzucane części klucza Aether. Zbierz i złóż pięć z nich by móc otworzyć specjalną skrzynię na nowej ścieżce w Twilight Arbor!

Nowe Funkcje

1

Arena Net dodaje skrzynie z nagrodami za każdy mecz WvWvW. Każdy walczący otrzyma jedną, dwie bądź trzy skrzynie w zależności od pozycji serwera, który reprezentuje. Skrzynie przypisane są do konta i będą dostępne do odbioru w chwili gdy postać awansuje na następną rangę WvW.

Tapeta

2

opublikowane przez: Krzysiek